Produkt Počet kusů Cena s DPH
12. 6. 2019
archiv novinek

5 rychlých tipů pro lepší zabezpečení dat

Stačí jen pár kliknutí myší, abyste bezpečeně zašifrovali obsah svého počítače, mobilních zařízení i cloudových úložišť. 

5 rychlých tipů  

1) Zašifrujte internetovou komunikaci přes VPN

Jakékoli datové spojení s webem, ať už jde o běžné surfování, nebo práci s internetovými službami, by mělo probíhat šifrovanou cestou přes VPN. 

2) Zabezpečte e-mailové účty

Nejlepším způsobem ochrany je používání e-mailových služeb, kde je šifrován nejen obsah schránky, ale také odesílané zprávy. K obsahu korespondence se nedostanou hackeři ani jiné služby. 

3) Ochraňte cloudové služby

S nástrojem Boxcryptor budou bezpečně zašifrována všechna data, která synchronizujete s cloudovými úložišti. Zároveň nebude snížen uživatelský komfort. 

4) Šifrujte obsah počítače

Můžete si vybrat mezi zašifrováním kompletního obsahu vašeho počítače, nebo vytvořením šifrovaných složek (tzv. kontejnerů) pro uložení nejdůležitějších dat. 

5) Použijte vestavěné nástroje

V Androidu a iOS jsou k dispozici nástroje na bezpečnou ochranu soukromého obsahu mobilních zařízení. Speciální aplikace se vyplatí používat v případě starších verzí Android nebo jako doplněk.

Rychlé tipy pro zabezpečení datZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku