Produkt Počet kusů Cena s DPH

Advanced Uninstaller PRO

Advanced Uninstaller PRO je velmi rychlým, uživatelsky přívětivým a velmi ceněným programem s českou lokalizací*.

Při odinstalaci programu Advanced Uninstaller PRO dokáže ještě vyhledat soubory které program Advanced Uninstaller PRO za svou činnost vytvořil a nejsou již potřeba a odstraní je spolu s odstraňovaným programem. Program Advanced Uninstaller PRO také obsahuje přehled spouštěných programů po startu počítače, správu systému a nabídky start. Dokáže po surfování po stránkách odstranit informace které se do počítače při návštěvě stránky uložily, pro pokročilejší uživatele obsahuje správu souboru cookie a správu doplňků pro Internet Explorer.

V programu Advanced Uninstaller PRO zle také optimalizovat registr systému, program je prohledá a nabídne odstranění již neplatných klíčů či jiné nečistoty. Vše lze přehledně plánovat pomocí plánovače, počítač tak můžete udržovat čistý a optimalizovaný.

Novinky:

  • podpora Windows Vista
  • podpora Internet Explorer 7 a Mozilla Firefox 2
  • vylepšení Quick Cleaner
  • vylepšená technlogie pro čištění registrů

* česká lokalizace zatím není dostupná pro verzi 9.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku