Produkt Počet kusů Cena s DPH

O&O Defrag 23 PRO, 1 PC

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: anglická
Platforma: Windows

O&O Defrag 24 nabízí až o 100% vyšší rychlost počítače. Optimalizuje pevné disky a nově u SSD zaznamenáte zvýšení rychlosti až o 100%! Obsahuje nové metody defragmentace Solid/ Complete a Solid/Quick. O&O Defrag zahrnuje také O&O DiskCleaner a automatickou defragmentaci pozadíV případě zájmu o verzi Workstation nebo Server nás kontaktujte na info@sw.cz

 
NOVINKY

Podporuje Windows Compact OS:
Do enginu O&O Defrag bylo přidáno mnoho nových věcí, díky nimž je jeho používání, zejména v systému Windows 10, ještě lepší. Proto nyní verze 24 nyní podporuje integrovanou funkci Windows 10 pro kompresi systémových souborů, aby bylo možné uvolnit více místa.

Nová funkce „Instalovat a to je vše“:
Po instalaci není nutné konfigurovat žádná další nastavení. Program vybírá a implementuje metodu defragmentace, která se pro systém nejlépe hodí.


Klíčové vlastnosti:
 • SOLID / Quick: Tato metoda, vyvinutá speciálně pro SSD, provádí povrchovou optimalizaci SSD, například vymazání volného prostoru. Tato metoda je jemnější a rychlejší.
 • SOLID / Complete: Tato metoda, vyvinutá speciálně pro SSD, je důkladnou optimalizací SSD.
 • ClusterView s SSD: Aby bylo možné reprezentovat stupeň fragmentace SSD, nyní ClusterView mapuje logickou strukturu SSD, takže podle toho je 6 bloků sloučeno do jednoho.
 • Fragment Filter pro identifikaci nejvíce fragmentovaných souborů na jednotce
 • O&O DiskCleaner
 • Časové zobrazení, chcete-li zjistit, která defragmentační aktivita vede k úspěšné optimalizaci
 • Snadné použití: Ideální pro začátečníky a profesionály
 • Ještě rychlejší spuštění systému a programu
 • Defragmentace zkrácena až o 40%
 • Defragmentace zamčených souborů
 • Statistiky celoživotního výkonu
 • Automatické mazání volného prostoru pro větší soukromí
 • Optimalizace systémů pomocí tenkých opatření

 
Další funkce: 
 
Metoda SOLID
Na žádost zákazníka vyvinula společnost O&O Software metodu defragmentace SOLID, aby uživateli nabídla výběr přizpůsobený jeho potřebám: SOLID / Complete a SOLID / Quick. Obě metody udržitelně prodlužují životnost SSD, ale liší se z hlediska délky a ochrany hardwaru.
O&O DiskCleaner
Zcela nový integrovaný O&O DiskCleaner hledá a odstraňuje dočasné a nepotřebné soubory, které zabírají paměť a zvyšují fragmentaci. O&O DiskCleaner také zvyšuje bezpečnost vašich dat, protože soukromý obsah (např. Thumbs.db, kopie dokumentů, návrhy e-mailů, výpisy) již nebudou nadále uchovávány jako kopie v nepotřebných systémových souborech.
Automatická defragmentace pozadí
Automatickou defragmentaci lze nakonfigurovat pouhými třemi kliknutími a optimalizuje disky za scénami bez negativního dopadu na výkon vašeho počítače. Můžete nastavit O&O Defrag, aby spustil defragmentaci na určité úrovni fragmentace, v konkrétní dny v týdnu nebo kdykoli se používá spořič obrazovky. Defragmentace může být pozastavena a obnovena kdykoli budete chtít, protože O&O Defrag automaticky rozpozná, kde byla defragmentace přerušena.
Výhody jasně rozloženého pevného disku
Kdykoli se ukládají data, Windows rozptyluje fragmenty souborů po celém pevném disku, což výrazně zpomaluje přístupové časy. Defragmentace to zvrátí přeskupením dat a dramatickým urychlením doby přístupu. To nejen šetří Váš čas, ale také snižuje opotřebení pevných disků a prodlužuje jejich životnost. Pokud ztratíte důležitá data, defragmentace je může změnit, protože šance na úplné zotavení jsou lepší na defragmentovaném disku. Proč? Po defragmentaci je pro software pro obnovu dat, jako je O&O DiskRecovery, snazší obnovit soubory, pokud nejsou rozptýleny na více oblastech pevného disku.


Systémové požadavky:
 
Windows: 10, 8, 8.1 
Místo na disku: 50MB  


Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

O&O Defrag
Nová licence:

750 Kč O&O Defrag 24 PRO, 1 PC

1 054 Kč O&O Defrag 24 PRO, 5 PCZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku