Produkt Počet kusů Cena s DPH

Drive Vaccine PC Restore Plus

Drive Vaccine je program pro udržení 100% funkčnosti počítače. Bez ohledu na to, které soubory uživatelé smažou, který software nainstalují, stáhnou viry, nebo úmyslně "ucpávají" systém, program Drive Vaccine vždy po restartu vrátí systém i obsah disku do původního stavu.

Stanice tak bude ve výborném stavu a připravena pro použití dalším uživatelem. Není proto potřeba řešit žádné další problémy. Program Drive Vaccine určitě využijí např. správci sítí ve výukových centrech, majitelé internetových kaváren.

Důležité upozornění: Progra Drive Vaccine opravdu vrací stanici do stále stejného stavu, protože všechny změny provedené na lokálním disku (uložené soubory, instalované programy, ...) se směřují do speciální části disku, která se po restartu smaže. I když tedy práce není programem průběžně ovlivněna, po restartovaní jsou všechny změny ztraceny.

Z bezpečnostních důvodů nelze program Drive Vaccine deaktivovat bez hesla zvoleného při instalaci, nesmíte jej tedy zapomenout.

Práci s programem Drive Vaccine doporučujeme jen zkušeným uživatelům a na stanicích, kde nejsou ukládána důležitá data!

Varianta PC Restore Plus umožňuje navíc:

  • obnovu systému po odhlášení uživatele
  • plánování update pro Windows a Antiviry
  • jednoduché vrácení z poškozených instalací
  • tichá instalace for Network Deployment 
  • "deploy" s Network shares    
  • "deploy" s Server Side Deployment Utilities    
  • "deploy" s Windows Active Directory

 

Minimální počet zakoupených licencí je 5ks!

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku