Produkt Počet kusů Cena s DPH

Registry Booster 2011

  • Registry Booster 2011    Produkt již není v prodeji

Registry Booster je program, který se zaměřuje na opravu systémového registru operačního systému Windows. Kontroluje a opravuje integritu registru včetně dokumentů, profilů a záložek.
Registry Booster provede hluboké skenování registrů,  identifikuje problémy a chyby, které mohou způsobit nestabilitu a zpomalení a navrhne vhodné řešení. RegistryBooster pak opraví nebo odstraní škodlivé položky registru a tím optimalizuje PC na lepší výkon. Pro vyšší a rychlejší účinnost můžete také využít defragmentaci registrů.  

Novinky verze 2011:

  • Rychlejší Registry Scan.
  • Vylepšené funkce defragmentace registru
  • Snadnější použití
  • Zlepšení procesu aktivace.

Zároveň program Registry Booster, ale také vyhledává pochybné X/COM objekty a další nechtěný software. Identifikuje poškozené a chybějící knihovny a podobně.

Program Registry Booster má velmi intuitivní grafické rozhraní a jednoduché ovládání.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku