Produkt Počet kusů Cena s DPH

WinSpeedUp

WinSpeedUp je jeden z mnoha nástrojů pro vyladění nejrozšířenějšího operačního systému Windows. Tento produkt je však mezi odborníky považován za velmi kvalitní. Největší věhlas získal v zemi svého původu - tedy v Německu.

Utitlita Vám umožní jednoduše provádět nejrůznějsí nastavení, které je možno jinak provádět pouze s pomocí složité a velmi riskantní editace registrů. Vhodně provedené změny Vám mohou pomoci k rychlejšímu přístupu na Internet, uklidit disk event. poopravit chyby, zrychlit spouštění programů apod. Pozor však na Němčinu, abyste dobře chápali, jaké operace provádíte a nenadělali více škody než užitku.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku