Produkt Počet kusů Cena s DPH

TaskInfo

TaskInfo je kombinace nástroje pro správu procesů běžících v systému Windows a nástroje pro zobrazení podrobných informacích o systému. TaskInfo umí odhalit i běžně skryté procesy škodlivých programů (např. keyloggerů), zobrází okamžité informace o běžících procesech a upozorní vás na ohrožení systému. Pro každý proces máte informace o nárocích na CPU, otevřených souborech, využití paměti, použitých DLL aj. Procesy můžete vypnout, restartovat, zakázat. Dále vám TaskInfo zpřístupní širokou řadu informací o systému: využití paměti, cache, CPU, Network, DialUp IO, VPN IO a další informace.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku