Produkt Počet kusů Cena s DPH

Window Washer

S programem Window Washer můžete ochránit vaše soukromí a ještě získáte cenný prostor na disku. Program totiž umožňuje jednoduše vyčistit historii činností na vašem počítači i na Internetu. Window Washer pracuje s IE, Netscape, NeoPlanet, AOL, Compuserve, Opera a dalšími!

Window Washer vám pomůže vyčistit:

  • Cache
  • Cookies
  • Historii
  • Smazanou poštu
  • Internetové adresy v liště
  • Automatické dokončování formulářů
  • Stažené programy
Window Washer vyčistí také odpadkový koš, registry, historii vyhledávání a spouštění ve Windows, prohlédnuté obrázky, naposledy otevřené dokumenty, stopy v MS Office, dočasné složky windows a mnoho dalšího!

Program umožňuje využívat volně dostupné plug-iny pro odstranění souborů konkrétních programů. Tak například stáhnutím plug-inu pro Audiogalaxy Satelite získáte možnost odstranit všechny zbytečné soubory, které za sebou tento program zanechává. Plug-iny jsou stále rozšiřovány a můžete si je zdarma stáhnout zde.

Verze 4.5 plně podporuje Windows XP a navíc obsahuje již přes 150 plug-inů, které automaticky odstraní všechny stopy po známých programech (např. Adobe Acrobat Reader). Navíc byla přidána funkce pro čištění souborů spojených s Windows Media Player.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku