Produkt Počet kusů Cena s DPH

IObit Uninstaller PRO 9, 1PC, 1 rok

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: 1 rok
Lokalizace: česká, slovenská
Platforma: Windows  
Dodání: elektronicky (e-mail)

IObit uninstaller PRO - rychlejší a čistší počítač bez nežádoucích programů, pluginů a aplikací systému Windows. Zjednodušená odinstalace programů a automatické skenování, které zajistí důkladné odstranění všech zbytkových souborů.


Novinky a vylepšení ve verzi 9:
  • Nový Install Monitor detekuje a ukládá změny v systému, ke kterým došlo v průběhu instalací. Tím zajistí kompletní obnovu v případě odinstalování programu.
  • Nový Software Health pomáhá optimalizovat veškerý software. Díky tomu běží programy hladce a snižují se bezpečnostní rizika.
  • Vylepšený skenovací engine prohledává zbytkové soubory rychle a důkladně.
  • Ještě větší databáze programů, které nejdou odinstalovat, a jejich následná odstranění.
  • Rozšířená databáze pro odstranění podezřelých pluginů, pro ještě rychlejší a bezpečnější prohlížení webu.
  • Přidané hodnocení pro aplikace Windows. Díky tomu se uživatelé mohou snadněji rozhodnou, zda určitou aplikaci zachovat nebo ne.
  • Vylepšený Software Updater podporuje možnost vybrání několika programů k aktualizaci a pak všechny aktualizovat najednou na jedno kliknutí.
  • Vylepšený File Shredder (skartovač dokumentů) pro kompletní smazání nežádoucích souborů. Tyto soubory už nebude možné nijak obnovit.
  • Přidána podpora pro odinstalaci rozšíření pro Firefox 68 a Operu 62

Lehčí a čistší počítač
Aniž byste si toho všimli, tak je váš počítač často zahlcen různými druhy softwaru, který obvykle ani nepoužíváte. Tyto programy zabírají místo a zpomalují váš počítačIObit Uninstaller jednoduše odstraní nežádoucí programy a uvolní tak cenné místo na disku a vylepší tak i výkon počítače.
 
Bezpečnější a rychlejší prohlížení
Škodlivé pluginy a toolbary přidané do vašeho prohlížeče mohou shromažďovat vaše osobní údaje jako je například historie prohlížení a neoprávněně je používat. Některé mohou dokonce ovlivnit i váš pohyb na internetu a přesměrovávat vás na phishingové stránky. IObit Uninstaller v reálném čase detekuje tyto škodlivé pluginy, včetně adware, a pomůže vám se jich snadno a bezpečně zbavit.
 
Žádné zbytkové soubory
Klasická odinstalace programu nemusí vymazat program kompletně. S IObit Uninstaller se už nemusíte zabývat těmito zbytkovými programy. IOibit automaticky při odinstalaci odstraní tyto soubory. Odstraní i takové, se kterými si jiné odinstalátory neporadily.
 
Monitorování instalace
Pro důkladnou odinstalaci monitoruje IObit Uninstaller i instalaci programů. Programy instalované v balíku například s pluginy jsou jednoduše rozpoznány a při případné odinstalaci kmenového programu jsou společně odstraněny i tyto přidružené položky.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8.1/8/7/Vista/XP
Místo na disku: 300 MB

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

IObit Uninstaller PRO
Nová licence:

471 Kč IObit Uninstaller PRO 9, 3PC, 1 rokZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku