Produkt Počet kusů Cena s DPH

Say the Time

Say the Time je velice atraktivní program spouštěný v systémové liště, který Vám ohlásí v určených intervalech příjemným hlasem (mužským nebo ženským) přesný čas, datum, případně obojí. Vedle toho Vám program umožní také nastavení několika reminderů, které Vám připomenou důležité události. Každá připomínka může zobrazit zprávu, přehrát zvuk nebo spusti jakýkoliv program.

Připomínky mohou být nastaveny na opakované přehrávání každou hodinu, denně, týdně, měsíčně nebo ročně. Nastavit si můžete i ikonku, která je v systémové liště zobrazována a vedle několika druhů hodin Vám dovolí si vybrat i kalendář, který ukazuje ve své ikoně den a měsíc. Program Say the Time pracuje na pozadí a využívá jen velmi málo systémových prostředků.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku