Produkt Počet kusů Cena s DPH

IconTOY

Proram určený speciálně na vytahování ikonek (ICO, ICL, EXE, DLL, BMP) ze všech souborů, které je obsahují. Prohledá všechny lokální disky a zobrazí ikony! Poté můžete vybranou ikonku zkopírovat do schránky nebo uložit jako sólo ikonku (ico) nebo bitmapový soubor (bmp).

Další funkcí je možnost nastavit jakoukoliv nalezenou ikonku jako wallpaper. Jedním kliknutím myši nastavíte nový wallpaper jako centrovaný nebo jako vzorek vedle sebe.

Jednou z nejzajímavějších funkcí IconTOY je podpora plných barev (True Color). Program dovoluje zobrazit a ukládat ikony v jakémkoliv barevném formátu. Novinkou je také možnost vyhledávat ikony pouze ve zvolených adresářích a nové uživatelské rozhraní.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku