Produkt Počet kusů Cena s DPH

Chameleon Desktop

Chameleon Desktop je skvělá grafická utilitka s jednoduchým ovládáním, která umí vytvářet různé umělecké efekty a upravit tak pozadí ve vašem systému. Tvorba profesionálně vyhlížejících wallpaperů nebyla nikdy jednodušší.

Základní vlastnosti:

  • přátelské a velmi příjemné uživatelské rozhraní s průvodcem
  • bohatá kolekce efektů
  • ukládání navolených předvoleb
  • již integrované předvolby
  • možnost exportovat obrázky do souborů
  • a mnohem více
Přímo z programu máte možnost prostřednictvím prohlížeče i další předvolby efektů. Ty si můžete stáhnout také přímo ze stránek výrobce, kde naleznet ještě celou řadu dalších zajímavostí. Každý z efektů vám nabízí prostřednictvím různých voleb téměř neomezené možnosti.

Sami si program vyzkoušejte a budete překvapeni jeho moderním designem i funkčností. Registrací programu se docílí toho, že vytvořené wallpapery již nemají v pravém horním rohu umístěno upozornění.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku