Produkt Počet kusů Cena s DPH

Image Carousel Personal Edition

Image Carousel je program, který uživateli umožňuje vytvářet vlastní šetřiče obrazovky, dále dává uživateli možnost nastavit si automatickou výměnu pozadí podle zadaných kriterií.

Screensaver-Utilita nabízí různé funkce pro přechody obrázků, jako zmenšování a zvětšování obrázků, nastavení pořadí zobrazování, konfigurace časových odstupů mezi dvěma obrázky a mnoho dalšího. Vedle grafických úprav může program přidat do šetřičů obrazovky i zvukové soubory pro různé efekty či prostě jenom podbarvující hudbu (podporuje dokonce i formát mp3). Součástí balíku je také 1000 fotografií zcela zdarma.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku