Produkt Počet kusů Cena s DPH

ClipMate

Velmi vydařený program, který rozšiřuje možnosti využívání schránky (clipboardu) celou řádou zajímavých funkcí.Clipmate patří určitě k těm nejlepším programům v této oblasti. Jednoduchým způsobem má uživatel možnost ukládat do schránky jednotlivé objekty a uspořádat je do jednotlivých kategorií. Tato základní funkce je doplněna o mnohé "vychytávky", které práci usnadňují a urychlují.

Sem bych zařadil zejména funkci PowerPost, které umožňuje vkládá v určitém pořadí, dále Glue together umožňující spojování jednotlivých objektů a určitě se může hodit funkce pro editaci textu uvnitř schránky.Jednoznačným negativem programu je, že program pro ukládání objektů podporuje pouze obrázky a texty. Za další mnozí budou považovat nedostatečnou podporu klávesových zkratek (shortcutů).

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku