Produkt Počet kusů Cena s DPH

PrintKey-Pro

PrintKey Pro je utilita, která přináší vylepšení pro vytváření screenshotu po stistknutí tlačítka PrintScrn.

Jedná se o prográmek založený na principu systémové lišty, který zachytí obsah Vaší obrazovky nebo její část po stisknutí tlačítka PrintScrn nebo kteréhokoliv jiného tlačítka (záleží na konfiguraci).

U zachycených obrázků můžete nastavovat jas, kontrast, vyvážení barev, velikost, inverzi barev, můžete je převést do škály šedi nebo na černobílý obrázek. Obrázky mohou být editovány ve Vámi vybraném editoru, vytištěny nebo uloženy v jednom ze standardních formátů, jako např. JPEG, BMP, PNG, GIF, TIF nebo PCX.

Zachycovat můžete celou obrazovku, tzv. Full screen, nebo pouze aktivní okno, vybranou oblast (čtvercovou, obdélníkovou nebo kruhovou) a to jak s kurzorem, tak i bez kurzoru. Dokonce na zachycený snímek můžete vložit text či jednoduchou grafiku.

Obrázek si můžete prohlédnout (preview), přidat datum, uživatelské informace nebo jakýkoliv text dle Vašeho výběru, ještě před tím, než ho vytisknete na zvolené tiskárně ... vyzkoušíte a už se ho nedokážete vzdát!

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku