Produkt Počet kusů Cena s DPH

Foxit PDF Page Organizer Pro

Existuje řada dostupných tvůrců PDF na trhu, kterými lze převést tištěné dokumenty do PDF souborů. Foxit PDF Page Organizer Pro nabízí spolehlivou alternativu k těmto drahým a složitým nástrojům.

Foxit PDF Page Organizer Pro vám umožní nejen rozdělení, sloučení a reorganizaci stránek v dokumentu PDF, ale také vytvořit obrysy (záložky), takže vaše čtenáři si mohou prohlížet dokumenty ještě efektivněji.

Kromě toho Foxit PDF Page Organizer Pro umožňuje vytvářet anotace pro vaše dokumenty PDF. Anotace mohou být zobrazeny nebo vytištěny v některých nebo ve všech stránkách dokumentu. Tato funkce je velmi užitečné, pokud chcete přidat například komentáře, či informaci o autorských právech, ochranné známce do dokumentu.

Aktuální novinky Foxit PDF Page Organizer Pro:

  • Sdružování souborů: v nové verzi jsou .ppo soubory sdružovány automaticky. Chcete-li otevřít .ppo soubor přímo v Foxit PDF Page Organizer Pro, stačí dvakrát pokliknout.
  • Rotující náhled: Nyní můžete zobrazit náhled stránky rotace v okně náhledu.
  • Víceřádkové poznámky: možnost vložení víceřádkových poznámek na určené stránky s Foxit PDF Page Organizer.
  • Podpora Unicode: Lepší podpora pro Unicode pro editaci anotací.
  • Efektivnější UI: Uživatelské rozhraní bylo důkladněpřepracováno, takže organizování PDF souborů je mnohem jednodušší.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku