Produkt Počet kusů Cena s DPH

Master PDF Editor 5, licence pro 1 uživatele

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: anglická
Platforma: Windows, Linux, Mac

Master PDF Editor 5 je multifunkční PDF Editor, jednoduchá a pohodlná aplikace pro práci s PDF dokumenty, která je vybavena multifunkčními nástroji. S Master PDF Editor můžete snadno prohlížet, vytvářet a upravovat PDF dokumenty. Aplikace umožňuje sloučit několik souborů do jednoho a rozdělit dokument do několika souborů. Také nabízí vložení komentářů, podepisování a šifrování souborů. 

Klíčové funkce:
 
Úprava textu a objektů
S Master PDF Editor můžete přidat text do dokumentu s jakýmkoliv formátování nebo upravit existující text. Můžete také vložit obrázky do dokumentu, vybrat a přesunout objekty v souboru PDF, měnit velikosti objektů, ukládat obrázky do souboru nebo zkopírovat do schránky.
 
Komentáře k PDF dokumentům
Výkonný nástroj pro přidávání komentářů a poznámek nabízí i rozšířené možnosti editace např. přeškrtnutí, podtržení a zvýraznění - funkce usnadní vaši práci než kdy jindy. Vytvářejte jedinečná razítka, která využijete při revizi dokumentů.
 
Vytváření a vyplňování formulářů PDF
S Master PDF Editor je velmi jednoduché upravování interaktivních PDF formulářů různých typů, jako jsou tlačítka, textová pole, zaškrtávací políčka. Můžete také implementovat různé možnosti pro předdefinované akce uživatelů. Automaticky je zde podporován výpočet a ověřování dat pomocí JavaScriptu.
 
Optické rozpoznávání textu (OCR)
Optické rozpoznávání textu umožňuje rychlé a efektivní usnadnění výběru textu a jeho vyhledávání nebo upravovat text v naskenovaných dokumentech včetně obrázků.

Práce se stránkami
Master PDF Editor umožňuje sloučení a rozdělení PDF soubrů. To umožňuje jednoduše přesunout, odstranit, vložit a otáčet stránky dokumentu a měnit jejich velikost.
 
Záložky v dokumentech
Vytvářejte, upravujte a odstraňujte záložky. Přidávejte záložky pro konkrétní stránky nebo odstavce a vytvořte tak rychlou navigaci dokumentů, kde můžete efektivně vyhledávat požadované informace.
 
Virtuální tiskárna PDF
Master PDF Editor je nainstalován jako virtuální tiskárna PDF a umožňuje snadno tisknout všechny dokumenty z různých aplikací, podpora tisku (například Microsoft Word a Excel nebo OpenOffice).
* Virtuální tiskárna PDF je součástí pouze verze pro Windows
 
Digitální podpisy
Vytvářejte digitální podpisy a podepisujte PDF dokumenty digitálním certifikátem. Pro PDF dokumenty je digitální podpis ekvivalentem k ručně psanému podpisu na papíře, takže příjemce podepsaného dokumentu digitálním podpisem si může být jist jeho pravostí.
* Aby bylo možné použít tuto funkci, je nutné mít ověřený certifikát digitálního podpisu.
 
Vytváření dokumentů PDF
PDF soubory mohou být vytvořeny přímo z papírového oskenovaného dokumentu nebo můžete vytvořit dokumenty už z existujících souborů, vytvářet prázdné dokumenty nebo vkládat prázdné stránky pro vložení dalších informací.

Systémové požadavky:
Microsoft Windows:
XP (Service Pack 3), 2003, 2008, Vista, 7, 8, 10 (32 & 64 bit)
Linux:
Qt4: Qt 4.62 nebo novější, glibc 2.12 nebo vyšší (32 & 64 bit)
Qt5: Qt 5.41 nebo novější, glibc 2.19 nebo vyšší (64 bit only)
Mac OS X:
Version 10.7.5 nebo novější

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Master PDF Editor
Nová licence:

3 421 Kč Master PDF Editor 5, licence pro 2 uživateleZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku