Produkt Počet kusů Cena s DPH

ATF - psaní všemi deseti , jeden uživatel

 • ATF - psaní všemi deseti , jeden uživatel
  česky 
  Způsob dodání: elektronicky (ESD)

  Původní cena: 469 Kč
  399 Kč
  330 Kč bez DPH

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1 uživatel
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: česká
Platforma: Windows

Programy All Ten Fingers vás snadno naučí psát všemi deseti rychle a přesně. Vychází z odborných dlouholetých znalostí psaní na psacích strojích a již dvacet let se používají k plné spokojenosti studentů i vyučujících na mnoha školách v České i Slovenské republice a jsou vhodné i pro individuální výuku.

Program ATF je již řadu let doporučován v metodice MŠMT pro výuku psaní všemi deseti. Program je registrován v seznamu výukového softwaru MŠMT a zároveň byl registrován k instalaci do školské sítě IKI. Též slovenská verze programu ATF obdržela edukační doložku Ministerstva školství SR.

Výukový program ATF byl vytvořen ve spolupráci s autorkou učebnice Technika administrativy. Od verze 7.2 navazuje ATF na nové, přepracované vydání této učebnice, která vyšla pod názvem Písemná a elektronická komunikace 1.
 
Program neustále hodnotí a zaznamenává rychlost a přesnost psaní, chybné a pomalé znaky. Vyučující může provést kontrolu zadáním opisu nebo diktátu. K dispozici mu je potom programem vyhodnocený text v archivovaném souboru nebo v tištěné formě.
 
Vzhledem ke stejné metodice, postupu probíraných znaků a struktuře textů jako v učebnici lze při výuce program a učebnici vhodně kombinovat

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku