Produkt Počet kusů Cena s DPH

4Contact XP licence pro jeden počítač

4Contact XP je software pro kompletní správu kontaktů, plánování aktivit, správu obchodních příležitostí včetně sdíleného kalendáře.

4Contact XP poskytuje řešení správy kontaktů a informací o firmách včetně evidence a vyhodnocování obchodních komunikací. Produkt je určen především pro malé a střední firmy nejen obchodního zaměření.
Správa kontaktů, tisk seznamů, štítků, obálek, dopisů (mailMerge). Až 30 polí jejichž názvy a rozmístění na obrazovce můžete měnit a ovlivnit co chcete evidovat. Třídění, výběry a vyhledávání kontaktů, import a export dat. Kontakty lze zařadit do kategorií, oblastí. Program spolupracuje s MS Word.

Zobrazování a aktualizace aktivit ve formě Kalendáře. Upozorňování na blížící se úkoly nebo libovolné události.

4Contact XP ukládá data ve formátu DBASE. Není nutný žádný další software. Databáze a program 4Contact XP mohou být umístěny na serveru se systémem Windows, Linux nebo Novel. Pouze na klientských stanicích musí být operační systém Windows.

Program 4Contact XP je od začátku navržen jako síťový produkt a umožňuje práci neomezeného počtu uživatelů v rámci počítačové sítě nad stejnou databází kontaktů.

Software je dodáván na CD-ROMu včetně uživatelské dokumentace.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku