Produkt Počet kusů Cena s DPH

SmlouvyČR onLine včetně ročních aktualizací

Software Smlouvy ČR onLine nabízí soubor vzorových smluv a podání se všemi právními náležitostmi a spolu s Právní poradnou tvoří legislativní celek umožňující uspokojit i nejnáročnější požadavky zákazníků. Součástí programu je i velké množství formulářů a tiskopisů, uživaných v podnikání i běžném životě. Daňový kalendář pro rok 2006.

Jako speciální bonus jsu v programu zdarma zařazeny aktuální znění vybraných zákonů a předpisů

Software dále umožňuje samostatně si vytvářet vzorové smlouvy dle konkrétních potřeb uživatele při zachování všech legislativních podmínek. Jedná se o ojedinělého pomocníka prvního svého druhu u nás. Program pomůže krok za krokem smlouvu sestavit. Pak stačí v textovém editoru doplnit údaje a vytisknout, popřípadě uložit pro další použití. Ke složitějším ustanovením smlouvy je navíc k dispozici odborný právní komentář.

Aplikace dále obsahuje dva druhy smluv. Jedná se o smlouvy jednoduché a smlouvy alternativní a dále množství úředních podání a jiných vzorových dokumentů.

Data jsou průběžně, s měnící se legislativou, aktualizována a taky doplňována o nové typy vzorových smluv. Software Smlouvy ČR onLine lze prostřednictvím internetu kdykoliv aktualizovat. Pravidelně, 6x ročně jsou zasílány aktualizované záložní databáze na CD-ROM, se stavem legislativy vždy k 1.dni každého lichého měsíce.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku