Produkt Počet kusů Cena s DPH

CoolTick

Program pro ty z vás, kdo holdujete akciím. Jedná se o jednoduchou úzkou lištu, u které si můžete nastavit snad úplně všechno - od velikosti, přes barvy až po zobrazované informace. Na liště potom může rolovat aktuální cena, čas, denní změna, nejvyšší hodnota, nejnišší hodnota a další. Nastavit si můžete také frekvenci aktualizace nebo rychlost rolování.

Nově přidanou funkcí je také možnost sledovat vlastní portfolio pomocí manažera zvaného "Cool Porfolio". Mezi velké výhody programu lze řadit i fakt, že se neinstaluje a tak, pokud přidáme jeho malou velikost, vám již nic nebrání v jeho vyzkoušení či nákupu.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku