Produkt Počet kusů Cena s DPH

Domácí účetnictví FILIP 2009

Základní ovládání a koncepce produktu vychází z oblíbeného ekonomicko-informačního systému POHODA. Rozsáhlé možnosti a propracované vlastnosti tohoto systému jsou základem i domácího účetnictví FILIP.

Na rozdíl od jiných produktů tohoto typu na našem trhu není FILIP pouze účetnictví, ale komplexní evidence všeho, co lze a co si přejete evidovat. Zahrnuje v sobě i agendy, které jsou jinde k dostání jako samostatné programy, např. evidence portfolií cenných papírů se sledováním výnosnosti nebo katalogy sbírek libovolného druhu.

V domácím účetnictví FILIP lze vést prakticky neomezený počet účetnictví. Kromě vlastní domácnosti lze například vést odděleně domácnost rodiny dětí nebo rodičů, kteří žijí v samostatném bytě rodinného domu. Dále je možné oddělit určitá časová období do samostatných databází nebo založit samostatné účetnictví pro nějaký významný projekt, např. stavbu domu.


Obsahuje:

  • Domácnost (osobní centrála, adresář, kalendář, úkoly, zápisník, smlouvy)
  • Účetnictví (peněžní deník, pohledávky, závazky, příkazy k úhradě, objednávky, kniha jízd)
  • Finance (peníze v hotovosti, bankovní účty, kreditní karty, dlouhodobé vklady, portfolia, investice, kursy investic)
  • Majetek (nemovitosti, vozidla, movitý majetek, katalogy sbírek)
  • Energie (sazby energií, elektřina, voda, plyn, pohonné hmoty)

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku