Produkt Počet kusů Cena s DPH

ELDP 2009 licence pro 6 a více PC Upgrade

ELDP 2009 program pro vyplňování formulářů EVIDENČNÍCH LISTŮ DŮCHODOVÉHO POJIŠTĚNÍ A OZNÁMENÍ O NÁSTUPU DO ZAMĚSTNÁNÍ – SKONČENÍ ZAMĚSTNÁNÍ.

Program ČSSZ: ELDP 2009 + Oznámení o nástupu do zaměstnání 2009 navazuje na program ELDP 2008 a reaguje na legislativní změny platné od 1.1.2009 při vyplňování příslušných formulářů.

Program je spustitelný v operačním systému MS WINDOWS. Oproti předcházejícím verzím (do verze 2.1) je kompletně inovovaný včetně nového vzhledu. Hlavní změnou je ukládání jak samotných formulářů ELDP tak i formulářů Oznámení … do databáze, což umožňuje kdykoliv tyto formuláře nejen znovu vytisknout, ale i opravit. Samozřejmě program také databázově ukládá všechny zaměstnavatele a zaměstnance.

Program umožňuje import zaměstnavatelů a zaměstnanců z dřívějších verzí, tj. není potřeba při přechodu na tento nový program stávající zaměstnavatele a zaměstnance znovu přepisovat – stačí pouze provést jejich import. Import lze také provést z jiných programů, které umožňují export do souboru CSV.

Novinkou je také video nápověda, která na 15ti video ukázkách plně zobrazuje ovládání programu. Předmětem této nápovědy však nejsou všeobecné zásady při vyplňování patřičných formulářů. Tyto všeobecné zásady jsou k dispozici v souboru pdf v Nápovědě programu včetně odkazu na internetové stránky ČSSZ.

Program je databázový, tj. lze do něj zadat a trvale uložit neomezený počet organizací (v případě, že účetní pracuje pro více firem) a zaměstnanců. Program umožňuje tisk jak do prázdného formuláře, tak i do již vyplněného formuláře. Současně nabízí i tisk celého barevného formuláře, tj. není potřeba shánět formuláře. Program umožňuje export do formátu PDF, RTF, CSV, XLS.

 

Upgrade z programu ELDP 2008 do verze 2.x

Nákupem získáte licence pro 6 a více počítačů

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku