Produkt Počet kusů Cena s DPH

ABRA G1

Abra G1 nabízí funkčnost běžně dostupnou pouze u velkých systémů. 
Abra G1 nabízí využití více než 30 modulů zejména pro oblasti nákupu, výroby, prodeje, řízení vztahu se zákazníky, logistiky, účetnictví a financí, zpracování mezd a personalistiky.
Abra G1 využívá nejvyspělejší třívrstvou technologii Client/Server se všemi výhodami, které přináší. Mezi ně patří především stabilita, bezpečnost a otevřenost.
Díky své pružnosti a přizpůsobitelnosti dokáže Abra G1 nabídnout řešení veškerých požadavků kladených na moderní informační systém. Všechny moduly mají jednotné a velmi snadné ovládání.

Funkce:

Bohatá nabídka modulů a partnerských řešení
Potřebujete nástroj, který vám bude dokonale sloužit a pomůže stát se konkurenceschopnějšími. Proto libovolně přizpůsobíme software „přesně do ruky“, podle všech vašich požadavků.
Maximální přispůsobivost již v základu
Lze nastavit pracovní plochu pro každého uživatele, automatické spouštění často používaných agend, panely definovatelných údajů, zobrazující libovolná data. Pružné výstupy uspokojí každého (vše lze exportovat ve formátech XLS, XML, HTML, TXT, PDF, RTF apod.). Definovatelné položky, číselníky a formuláře umožňují rozšiřovat evidence o další sledované údaje.
Příjemné ovládání
Program má jednotné ovládání agend a lze jej snadno ovládat jak myší, tak z klávesnice, což oceníte při zadávání dat. Umožňuje současnou práci ve více agendách s plnou provázaností a přechody mezi agendami. Doklady lze kopírovat, opravovat a mazat. K dispozici je podrobná kontextová nápověda.
Sledování změn
Každá změna dokladů a údajů je zaznamenána s časem, kdy k ní došlo, s identifikací autora a stanice, s možností vše pohodlně zobrazit včetně historie.
Legislativní připravenost
Systémy vznikají v českém a slovenském prostředí, proto jsou na rozdíl od zahraničních konkurentů vždy plně přizpůsobené jak platné legislativě, tak i národním zvyklostem. Nové verze poskytujeme v rámci maintenance.
Architektura, operační systém a databáze
Třívrstvá transakční architektura C/S zajišťuje optimální provozní vlastnosti i pro velký počet uživatelů a úplnou konzistenci dat. O data se stará server Firebird®, výkonný databázový server dodávaný zdarma. Uživatelé tak mají k dispozici vysoký výkon, vynikající spolehlivost a snadnou údržbu. Server lze provozovat na OS Windows® nebo Linux.
Otevřenost
Přes otevřené rozhraní OLE Automation se lze snadno a bezpečně napojit na datový model ABRA G1. To dovoluje pořizovat a číst data pro vnější programové doplňky, zakázkový nebo cizí software, který tak automaticky komunikuje se systémem. K dispozici je kompletní vývojová dokumentace objektového modelu.

 

ABRA G1 je určená pro menší firmy a organizace, ve kterých se používá daňová evidence. Je členem rodiny ABRA Gx, nejrozšířenějšího ERP software s architekturou Client/Server v České a Slovenské republice. Patří mezi technologickou špičku oboru, která je ale cenově dostupná všem zákazníkům.

Možnost růstu
Pořiďte si systém jen v nyní potřebné konfiguraci. V budoucnu ji můžete rozšiřovat přesně podle svých narůstajících potřeb a tím chránit své investice.

Požadavky na systém:

Server
hardware
CPUPentium / 2,8 GHz (při vyšší zátěži doporučujeme 2 CPU)
HDD60GB SCSI (diskové pole)
RAM1 GB
síť100 Mb/s
UPSvyžaduje se
software
OSWindows® 2000/2003 nebo Linux (jádro 2.4 a vyšší), 32-bit
 
Pracovní stanice
hardware
CPUPentium / 2 GHz
HDD20 GB
RAM256 MB
síť100 Mb/s
UPSdoporučuje se
rozlišení1024 x 768
software
OSWindows® 2000/XP/Vista 32-bit
Ostatní SWMS Excel (pro tvorbu výkazů), Internet Explorer 5.5 a vyšší

 

 

 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku