Produkt Počet kusů Cena s DPH

Money guard

Program je určen majitelům a ředitelům firem pro jejich osobní nezávislou kontrolu a evidenci finančních prostředků firmy v kalendářním roce 2004 až 2010. Umožňuje vlastní nastavení jednotlivých položek, bankovních účtů, atd..

Program sleduje výdaje a příjmy, třídí je a vytváří z nich tiskové sestavy. Dává v každém okamžiku přehled o aktuálních odvodech státu, tj. sociální a zdravotní pojištění včetně daně z příjmu, informaci o Cash Flow, eviduje stav bankovních účtů, pokladny a fixních nákladů.

Součástí programu je i DPH a Odpisový kalkulátor. V žádném případě tento program nenahrazuje účetní program. Je nezávislým doplňkem a auditorem účetních programů a také i samotných účetních.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku