Produkt Počet kusů Cena s DPH

ABBYY FineReader PDF 15 Standard, ESD

Stáhnout a vyzkoušet ZDE 

Typ licence: nová licence Standard
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: česká
Platforma: Windows

ABBYY FineReader PDF 15 představuje spojení technologie OCR na profesionální úrovni s výkonným, snadno použitelným řešením práce s PDF – a navíc nabízí sofistikovanou funkci porovnávání dokumentů. FineReader PDF 15 nabízí celou řadu nástrojů, které jsou důležité pro každé kancelářské pracoviště, a je dostupný v mnoha různých verzích. Díky spojení výkonné technologie OCR a technologií pro převod dokumentů se základními funkcemi PDF nabízí FineReader PDF ucelené řešení pro práci s PDF a naskenovanými tištěnými dokumenty – a navíc funkci snadného porovnávání dokumentů a hledání rozdílů mezi digitálními a naskenovanými kopiemi.

Podívejte se na porovnání verzí aplikace FineReader Standard a Corporate (ENG)


ABBYY FineReader


Novinky ve verzi FineReader PDF 15:
Vytvářejte vyplnitelné formuláře PDF
Vytvářejte interaktivní formuláře PDF od nuly nebo vytvořte vyplnitelné PDF přidáním polí, rozbalovacích seznamů, otázek s možností výběru, akčních tlačítek a dalších. S tvůrcem formulářů PDF ve formátu FineReader PDF můžete vytvořit vyplnitelný soubor PDF, který efektivně shromažďuje informace a vytváří standardizované šablony dokumentů!

Vytvořte a upravte své vlastní interaktivní formuláře PDF, abyste mohli účinně shromažďovat informace a standardizovat dokumenty. Vytvořte své formuláře z interaktivních polí různých typů, nastavte akce, upravte stávající formuláře PDF nebo přidejte prvky formuláře do běžného PDF.
• Navrhujte formuláře PDF od nuly
• Nechte své formuláře vypadat dobře
• Nastavit akce
• Upravit existující formuláře PDF

Vytvářejte a upravujte vyplnitelné formuláře PDF
Chcete-li vytvořit vyplnitelné formuláře PDF nebo provést vyplnění formuláře PDF, FineReader poskytuje nástroj pro vytváření formulářů PDF - Editor formulářů. Můžete přidat vyplnitelná pole, rozevírací seznamy, otázky s výběrem odpovědí, tlačítka akcí a další, abyste vytvořili interaktivní formuláře PDF pro průzkumy nebo shromažďování informací nebo jako standardizované šablony dokumentů PDF atd. Připravte formulář provedením nezbytných změn existujícího vyplnitelného formuláře PDF, nebo dokonce vytvořte vyplnitelný formulář v PDF jakéhokoli druhu!
Navrhujte vyplnitelné formuláře PDF od nuly
Chcete-li vytvořit vyplnitelný formulář v PDF, stačí do prázdného dokumentu přidat text, obrázky a různá interaktivní pole. S PDF FineReader je snadné vytvořit pole formuláře přidáním takových prvků, jako jsou textová pole, rozevírací seznamy, skupiny přepínačů, zaškrtávací políčka, pole podpisu a tlačítka. Podívejte se na video zde a naučte se, jak vytvořit interaktivní PDF.
Skvělý design formulářů
Úhledné a jasné formuláře, které lze vyplnit ve formátu PDF, se mnohem snáze používají. V aplikaci FineReader PDF vytvořte formulářový formulář PDF a upravte vzhled, velikost a polohu prvků formuláře. Asistent zarovnání vám pomůže snadno je zarovnat.
Nastavení akcí
Nastavte požadovaná pole. Přidání tlačítek a přiřazení akcí ke shromažďování informací nebo vedení uživatelů formuláře: odešlete formulář, otevřete soubor nebo webový odkaz, přejděte na stránku, spusťte JavaScript nebo resetujte formulář.
Použijte znovu existující vyplnitelné formuláře
Vytvořte interaktivní formulář založený na existujícím. Můžete dokonce přidat vyplnitelná pole v PDF a převést PDF na vyplnitelný formulář.
Editor formulářů a režim úprav v ABBYY FineReader PDF z něj činí univerzální editor PDF a nástroj pro tvorbu formulářů pro vytváření nových a úpravy existujících interaktivních formulářů PDF.


Licencovani


Klíčové vlastnosti ABBYY FineReader PDF 15:

Upravujte celé soubory PDF
S aplikací FineReader 15 jsou úpravy souborů PDF všeho druhu, včetně naskenovaných dokumentů, téměř stejně snadné, jako s textovým editorem. Můžete upravovat celé odstavce, měnit formátování textu, upravovat buňky v tabulkách, a dokonce měnit rozvržení celého dokumentu.
 
Ještě přesnější OCR
Vylepšená funkce OCR zajišťuje vyšší přesnost u japonských, korejských a čínských znaků, jakož i lepší automatické tagování pro tvorbu PDF a PDF/UA. 
 
Exportujte výsledky porovnání dokumentů
Kromě exportování rozdílů mezi dvěma verzemi stejného dokumentu v podobě komentářů v souboru PDF, můžete nyní exportovat výsledky jako dokument Word v režimu sledování změn. To vám umožní snadno přijmout nebo zamítnout sledované změny a provést finalizaci dokumentu. (pouze ve verzi Corporate) 
 
Úprava a organizace souborů PDF
Pracujte stejně efektivně s jakýmkoliv dokumentem, ať už digitálním nebo zdigitalizovaným. Mějte přístup k textům, tabulkám i celému rozvržení PDF bez nutnosti další konverze.
 
Spolupráce na PDF a jejich schvalování
Sdílejte své nápady, získejte zpětnou vazbu od týmu a dosáhněte schválení požadovaných dokumentů. Komunikujte s ostatními přímo v prostředí PDF dokumentu díky speciálním nástrojům, jako je zvýrazňování, komentování a kreslení.
 

ABBYY

Tvorba a převádění PDF
Převádějte soubory v libovolném formátu nebo papírové dokumenty do prohledávatelných souborů PDF. (A to v souladu se specifikacemi ISO) Převádět můžete PDF i do formátu Microsoft Word a Excel pro pokročilé úpravy.
 
Ochrana a podepisování PDF dokumentů
Snižte bezpečnostní rizika při sdílení a ukládání PDF souborů. Použijte a ověřujte digitální podpisy, redigujte citlivé informace, odstraňte skrytá data a spravujte přístup k PDF.
 

ABBYY

Porovnávání dokumentů v různých formátech (pouze pro verzi Corporate)
Rychlé porovnání dvou verzí dokumentů a vyhledání rozdílů. To i v případě, že jsou dokumenty například neprohledávatelné skeny. Exportujte změny v jednoduchém přehledu jako soubor PDF s komentáři nebo jako soubor Word s funkcí sledování změn pro spolupráci a sdílení s ostatními.
 
Automatická digitalizace a převod dokumentů (pouze ve verzi Corporate)
Využijte automatické nástroje pro opakující se OCR úlohy a pro převod několika dokumentů. Vytvořte tak prohledávatelné PDF a PDF/A dokumenty nebo upravitelné dokumenty jako je Microsoft Word, Excel a další.
 

ABBYY

Digitalizace papírových dokumentů a skenů pomocí OCR
Digitalizujte papírové a oskenované dokumenty, ve kterých lze vyhledávat, pro snadnou archivaci a opětovné obnovení. Nebo po okamžité použití a úpravy. Využijte tak naplno špičkovou technologii OCR společnosti ABBYY na bázi umělé inteligence a vytěžte z dokumentů maximum.
 
Univerzální PDF nástroj - jednoduchá práce
Jednoduché a přímočaré uživatelské prostředí, ovšem výsledky ve vysoké kvalitě. Vyšší efektivita každodenních činností díky redukci počtu aplikací, bez nutnosti opakujících se úkonů z vaší strany.
Systémové požadavky, podporované formáty, jazyky, zařízení atd. (ENG)

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

ABBYY FineReader PDF
Nová licence:

3 415 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Standard EDU licence, ESD

4 113 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Standard, GOV, ESD

7 346 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Corporate, ESD

5 135 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Corporate EDU licence, ESD

6 181 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Corporate, GOV, ESD

3 194 Kč ABBYY FineReader PDF for Mac, ESD

4 366 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Standard, Per Seat, 5-10 licencí, ESD

4 366 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Standard, Remote User, 5-10 licencí, ESD

3 487 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Standard, Per Seat, 5-10 licencí, GOV/EDU, ESD

3 487 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Standard, Remote User, 5-10 licencí, GOV/EDU ESD

6 557 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Corporate, Per Seat, 5-10 licencí, ESD

6 557 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Corporate, Remote User, 5-10 licencí, ESD

13 115 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Corporate, Concurrent, 5-10 licencí, ESD

5 243 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Corporate, Per Seat, 5-10 licencí, GOV/EDU, ESD

5 243 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Corporate, Remote User, 5-10 licencí, GOV/EDU, ESD

10 483 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Corporate, Concurrent, 5-10 licencí, GOV/EDU, ESD

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

3 170 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Standard, upgrade, ESD

4 888 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Corporate, upgrade, ESD

2 829 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Standard, Per Seat, 5-10 licencí, upgrade, ESD

2 829 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Standard, Remote User, 5-10 licencí, upgrade, ESD

4 366 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Corporate, Per Seat, 5-10 licencí, upgrade, ESD

4 366 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Corporate, Remote User, 5-10 licencí, upgrade, ESD

8 729 Kč ABBYY FineReader PDF 15 Corporate, Concurrent, 5-10 licencí, upgrade, ESDZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku