Produkt Počet kusů Cena s DPH

Microsoft Outlook 2013 CZ

Typ: Karta s instalačním kódem (Product Key) - neobsahuje instalační médium.
Přenositelnost: Licence umožňuje přenos softwaru na jiný počítač (např. ze starého PC na nové).
Instalace: Licence umožňuje instalaci pouze na 1 počítač.


S aplikací Outlook můžete snadno spravovat e-mailové zprávy z více poštovních schránek. Je možné synchronizovat několik e-mailových účtů služeb, jako je Hotmail či Gmail, nebo služeb téměř jakéhokoli jiného poskytovatele. Připojení k systému Microsoft Exchange Server podporuje využití a správu několika e-mailových účtů systému Exchange Server v jednom místě. 

Novinky ve verzi 2013:

Podpora technologie Exchange ActiveSync: Už nezmeškáte ani jednu schůzku a nepřijdete o žádnou zprávu ani kontakt. Nyní můžete dostávat e-maily (doručované bez vyžádání), schůzky a kontakty ze služby Outlook.com nebo Hotmail. Vše pohodlně najdete v prostředí aplikace Outlook.

Navigační panel: Komunikaci Vám i nadále bude usnadňovat navigační panel. Můžete ho použít k rychlému otevírání e-mailů, kalendáře, kontaktů nebo úkolů. Vše potřebné máte po ruce.

Konektory pro sociální sítě: Udržujte si přehled. Outlook Vám zobrazí nejnovější aktualizace týkající se lidí ve vašich oblíbených sociálních sítích – LinkedIn, Facebook a dalších

Zcela nový vzhled: Nový Outlook 2013 e čistší, ale zároveň navržený tak, aby zdůrazňoval důležité funkce, konkrétně e-mail, kalendář a kontakty.

Seznam zpráv má náhledy zpráv: Na první pohled teď uvidíte, které zprávy je třeba vyřídit jako první.

Vložené odpovědi urychlují odepisování: Nově můžete odpovídat jediným kliknutím a zadáním odpovědi přímo do čtení. Případně můžete začít konverzaci přes rychlé zprávy v Lyncu.

Příkazy v seznamu zpráv urychlují akce: Užitečné příkazy v seznamu zpráv umožňují odstraňování zpráv, jejich označování za přečtené nebo označování příznakem.

Rychlé náhledy: Při psaní e-mailové zprávy se můžete rychle podívat na svůj plán, naplánované události nebo informace o člověku, kterému píšete – a to aniž byste museli přepnout z okna e-mailu třeba do kalendáře nebo jiných zobrazení.

Všechny informace o kontaktech na jednom místě: Karta Lidé shromažďuje na jednom místě všechny klíčové informace o kontaktu: telefonní číslo, e-mail, adresu, informace o společnosti, aktualizace ze sociálních sítí, dokonce i to, jestli je k zastižení. Přímo z karty si můžete naplánovat schůzku, poslat rychlou zprávu nebo si zavolat. Karta je tak rozcestníkem pro veškerou komunikaci.

Rychlé přepínání mezi hlavními prvky Outlooku: Přímo nad stavovým řádkem vespodu obrazovky najdete přehledně příkazy Pošta, Kalendář, Lidé a Úkoly, které vám usnadní práci.

Poštovní schránka webu jako centrální místo pro všechny vaše projektové dokumenty a e-maily: Kombinovanou silou Outlooku, Exchange a SharePointu můžete všechny členy týmu pozvat do společné složky, kalendáře nebo seznamu úkolů a ty pak za běhu spravovat.

Panel Počasí v kalendáři: Nemusíte si hledat předpověď počasí, protože teď ji máte přímo ve zobrazení kalendáře, a spolu s ní i informace o aktuálních povětrnostních podmínkách.

Pro snazší začátek práce s Outlook 2013 můžete shléhdnout následující videa:

Systémové požadavky:

  • Operační systém: Windows 7, Windows 8, Windows Server 2008 R2 nebo Windows Server 2012
  • Procesor: 1 GHz nebo rychlejší x86-bit nebo x64-bit procesor s SSE2
  • Paměť: 1 GB RAM (32-bit); 2 GB RAM (64-bit)
  • Prostor na pevném disku: 3.0 GB
  • Rozlišení obrazovky: 1366 x 768
  • Verze .NET: 3.5, 4.0, nebo 4.5
  • Grafika: Akcelerace grafického hardwaru vyžaduje grafickou kartu s DirectX 10
  • Internetové připojení
  • Dynamické kalendáře vyžadují serverovou konektivitu

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku