Produkt Počet kusů Cena s DPH

ReadIris Pro 11.0 for MAC

Přepisování vytištěných dokumentů do elektronické podoby je nejen nepraktické, časově náročné, a tudíž z ekonomického hlediska i poměrně drahé.
ReadIris je kvalitní OCR program, který vyřeší všechny tyto problémy rychle a jednoduše.

Současná jedenáctá verze Readiris Pro je dostupná jak pro Windows, tak i pro Macintosh a existuje ve dvou základních variantách. Levnější z nich je Readiris Pro 11, která je určena pro skenování grafických a textových předloh, jejich analýzu, rozpoznání a převod do elektronické podoby vhodné k archivaci dokumentů.
Pro náročnější firemní klientelu pak nabízí společnost I.R.I.S. variantu Readiris Pro 11 Corporate Edition.

Přesnost rozpoznávání textů a analýzy zdrojových naskenovaných dokumentů je u všech verzí shodná, stejně jako podpora vstupních a výstupních formátů a 126 jazykových modulů. Verze Readiris Pro 11 Corporate Edition navíc nabízí automatické dávkové zpracování libovolného množství dokumentů s neomezeným počtem stran (levnější verze Readiris Pro 11 zvládne maximálně 50 stran v jednom dokumentu), rozpoznávání a konverzi vizitek do elektronické podoby.

Mezi podporované jazyky samozřejmě patří mimo většiny evropských jazyků i čeština a slovenština, díky čemuž se Readiris stále častěji dostává do popředí zájmu uživatelů.

Každý jazykový modul má vlastní slovník, který lze doplnit uživatelským slovníkem aktualizovaným především v rámci učení chybně nebo nedostatečně rozpoznaných znaků. Učení samozřejmě funguje pro různé druhy písem (patková i bezpatková písma v různých řezech), přesnost učení lze označit jako vynikající. Každý znak, symbol či skupina znaků, kterou Readiris Pro 11 nerozpozná s dostatečnou přesností, je (pokud je mód učení aktivní) zobrazena formou grafického náhledu s nabízenou variantou převodu. Podobně to funguje u všech OCR aplikací, takže vlastně není moc co popisovat - snad jen to, že Readiris má učení i celý proces rozpoznávání velmi přehledný a při převodu vás nic nezdržuje.

Rozpoznávání funguje i u PDF dokumentů, které mohou být zamčené proti úpravám či dokonce i proti kopírování jejich obsahu a OCR je pak jediným smysluplným řešením, jak z takových dokumentů dostat použitelný text. Readiris Pro 11 umí v rámci OCR procesu též optimalizovat PDF dokumenty respektive jejich vloženou grafiku. PDF dokumenty lze i vytvářet a ukládat bez nutnosti spouštět samotné rozpoznávání.

Corporate verze Readiris Pro 11 umí též rozpoznávat a převádět čárové kódy, podporováno je několik desítek typů čárových kódů, které se pak ukládají jako XML datové struktury pro další použití. Readiris Pro 11 Corporate Edition si navíc umí hlídat zvolený adresář a najde-li v něm vhodný soubor, analyzuje ho a převede na vybraný typ dokumentu - pochopitelně včetně rozpoznání textů a grafických objektů. Samozřejmostí je podpora XML formátu nových verzí Microsoft Office 2003 a novějších, ukládat dokumenty včetně jejich struktury ale lze i v mnoha jiných formátech.

Součástí Readiris Pro 11 jsou ovladače mnoha desítek modelů plochých i dalších typů skenerů, použít samozřejmě lze i TWAIN importní modul. Po naskenování či importu grafické předlohy (v mnoha různých formátech) provede program analýzu obsahu předlohy. Analýza se týká především rozvržení objektů s textem a grafikou na stránce či stránkách dokumentu. Rozpoznání struktury obsahu dokumentu je zpravidla velmi přesné - Readiris pozná sloupce textu, obtékanou grafiku, tabulky, samostatné nadpisy a další grafické či textové objekty. Před spuštěním OCR procesu si samozřejmě můžete rozvržení rozpoznávaných textů v rámečcích upravit ještě ručně. Slouží k tomu nástrojová lišta s ikonkami pro definování pozice tabulek (které se pak rozpoznávají zvlášť), obrázkových objektů apod.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku