Produkt Počet kusů Cena s DPH

TurboNote+

TurboNote+ je výborný program, který díky svým vlastnostem obdržel už mnohá ocenění - jedná se o malého pomocníka, který umožňuje "lepení" krátkých poznámek na obrazovku a jejich zasílání dalším uživatelům v síti nebo přes email. Použít je můžete pro připomínky a další poznámky nebo k rychlému zapsání emailu, webové adresy apod.

Můžete měnit barvu a velikost poznámek, přidávat různé budíky a upozornění, tisknout je a další. Poznámky zůstávají na svém místě i po vypnutí počítače a jsou automaticky zálohovány. Funkce Quick Launch umožňuje snadné spouštění webových adres, programů a dalších souborů, které se v poznámkách objevují - stačí dvojklik.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku