Produkt Počet kusů Cena s DPH

WinOrganizer Business

WinOrganizer je nástroj na správu kontaktů a organizaci času. Obsahuje nástroje na vytváření upozornění na důležité události (součástí programu je úplný seznam státní svátků USA, všech křesťanských svátků + velké množství historických údálostí a výročí). Vše je možné si nastavit podle vlastních potřeb.

Privátní údaje lze navíc ochránit heslem. WinOrganizer je velice podobný programu Microsoft Outlook, ale neobsahuje emailového klienta. Na rozdíl od Outlooku však WinOrganizer nabízí více v praxi použitelných funkcí. Podporuje velké množství jazyků, včetně češtiny a slovenštiny.

Business licence je určená pro komerční i firemní použití.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

WinOrganizer
Nová licence:

2 127 Kč WinOrganizer PersonalZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku