Produkt Počet kusů Cena s DPH

Zoner Barcode Studio 2, DVD

Zoner Barcode Studio 2 je univerzální program pro čárové kódy. Umožňuje tvorbu, export, import, tisk i archivaci 17 typů čárových kódů.

 • Pokrývá potřeby běžného uživatele při tvorbě čárových kódů EAN 13, EAN 8, UPC A, UPC E, ITF, ISSN, ISBN, Code 128, UCC/EAN 128, Code 39, Code 93, Codabar, Postnet a celou skupinu kódů typu 2/5.
 • Podpora redukce šířky čar, např. pro inkoustové tiskárny.
 • Podpora optimalizace velikosti kódu pro dosažení maximální kvality na tiskárnách s nízkým rozlišením

 • Přehlednost
  V čárových kódech vytvořených v Zoner Barcode Studio se neztratíte. Program Zoner Barcode Studio  vám pomůže udržovat a archivovat vytvořené čárové kódy v přehledné stromové struktuře. Všechny čárové kódy jsou organizovány do stromové struktury, která je ukládána do souboru. Kódy z každé složky a jejích "podsložek" mohou být hromadně exportovány v jednom kroku. Vytvořit tak můžete např. archivy pro různé série výrobků.

 • Hromadný tisk čárových kódů
  V přehledných dialozích pro tisk a export čárových kódů můžete umístit kódy na stránku a určit jejich pořadí. Program lze využít také pro potisk archů samolepících štítků. Výsledná tisková stránka může být vyexportována do formátu Zoner Callista (ZMF 4) pro další použití.

 • Export do formátu XML
  Zoner Barcode Studio nabízí plný export a import čárových kódů ve formátu XML. Díky této vlastnosti je zajištěna plná zpětná kompatibilita pro budoucí verze programu a možnost importovat data z libovolných zdrojů. V nápovědě je uvedena podrobná dokumentace XML struktury.

 • Maximální přesnost kódů
  Použití Zoner Barcode Studia 2 vám zaručuje, že vaše kódy budou generovány s maximální správností požadovanou v průmyslu. Zoner Barcode Studio 2 netvoří čárové kódy s pomocí trueType fontů, ale jako grafické objekty. Výstupní kódy mohou být optimalizovány i pro tiskárny s nízkým rozlišením (např. termotransférové tiskárny) a rovněž šířku čar kódu lze upravit podle použité výstupní technologie (ink. tiskárny, sítotisk apod.) s přesností 0.01 ľm. Díky těmto vlastnostem umožňuje program získání nejvyšší možné výstupní kvality dostupné u takového typu aplikace.
 • Multilicence:

  Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


  Zákaznická linka

  481 001 000
  každý pracovní den 8:00 - 17:00
  Kontaktní formulář

  Akce


  Výhody nákupu na SW.cz

  Proč nakupovat software u sw.cz?

  Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

  Možnosti platby


  Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


  E-shop roku


  SW.cz na Facebooku