Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ashampoo Burning Studio 20 Upgrade

Typ licence: upgrade
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: česká, slovenská
Platforma: Windows

Ashampoo Burning Studio 20! Multimediální génius pro vaše filmy a fotografie, číslo jedna pro vypalování, zálohování a konvertování souborů! Vypálí vaše soubory, filmy a hudbu na jakékoliv CD, DVD nebo Blu-ray disky. Je to jednoduché, rychlé a bezpečné! Vypalujte data, vytvářejte audio CD, vytvářejte zálohy nebo produkujte své vlastní slideshow - možnosti jsou nekonečné. Dokonce i pokročilé projekty jako video DVD nebo animovaná menu s výběrem scén je otázka několika minut.

Klíčové vlastnosti:
 • Chytré zálohovací plány pro spolehlivou zálohu dat
 • Funkce upozornění pro zálohovací plány
 • Nový intuitivní editor pro tvorbu obalů disků
 • Podpora CD emulátoru pro více disků
 • Připravené předvolby pro více než 1600 autorádií
 • Světlé uživatelské prostředí s vysokým kontrastem
 • Vylepšené možnosti vypalování disku
 • Jednodušší tvorba disků image
Burning Studio 20
 
Ochrana proti poškrábání
Nová ochrana před poškrábáním zachovává vaše data. Škrábance mohou způsobit, že povrch disku nebude čitelný a soubory budou neopravitelné. Ashampoo Burning Studio rozprostírá vícenásobné kopie po celém disku spolu s nástrojem pro nouzovou obnovu. Tímto způsobem můžete své soubory obnovit, i kdyby se disk poškrábal.

Hudba a audioknihy na cestách
Při vypalování disků pro vaše autorádio je zásadní vybrat správný formát. Můžete jinak přijít o správné pořadí skladeb anebo vypálíte disk, který nepůjde přehrát. Nové Burning Studio 20 nabízí předvolby pro více než 1600 různých autorádií! Díky tomu si můžete vzít své oblíbené audioknihy a hudbu sebou na cesty!

Mistr na zálohování
Funkce zálohování je nyní ještě výkonnější! Zálohovací plány vám pomohou zálohovat cenná data, a dokonce vám i připomene, kdy je třeba zase zálohovat. Nový vylepšený backup manager poskytuje rychlý přehled o existujících zálohách. Jednodušší už to ani být nemůže! Bojíte se, že se vám data na disk nevejdou? Díky spanningu disku si data můžete rozdělit na několik disků.
 
Burning Studio 20
 
Ten správný formát pro každý film
Vytváření a vypalování filmů je jedna z hlavních sil Ashampoo Burning Studio. Pro zajištění maximální kompatibility se všemi dostupnými přehrávači, program podporuje většinu běžných formátů. Od MPEG4, H.264 až AAC. Ať už jde o jednoduché nahrávky z mobilu nebo ambiciózní filmové projekty, Burning Studio je pro vás tou správnou volbou.

Tvořte filmy a slideshow
Burning Studio nezná limity! Stříhejte filmy, přidávejte intra a outra, vložte titulky a hotové motivy pro profesionální výsledky. Přidejte vlastní grafiku a zvuky, tvořte úžasné prezentace s hudbou na pozadí a proměňte své vzpomínky na vizuální mistrovské dílo. Můžete si i navrhnout obaly na CD, použijte k tomu např. funkci mozaiky a spoustu šablon.

Bezpečné víceúčelové vypalování
Burning Studio má nápaditý přístup i k jednoduchým úlohám, jako je vypalování dat na disk. Spanning disku umožňuje jednoduché rozdělení dat mezi více disků. Podporuje automatické přehrávání s vlastním menu a silnou ochranou heslem pro šifrované disky. Navíc nová ochrana proti poškrábání zajišťuje, že data zůstanou čitelná i při silně poškozeném povrchu disku.

Systémové požadavky
Windows: 10/8.1/8/7
RAM: 2GB
Místo na disku:
 • 250MB na instalaci
 • 9GB pro dočasné soubory (DVD)
 • 25/50 GB pro Blu-ray
 • 100 GB pro Blu-ray XL
Grafická karta: DirectX 9 Hardware Pixelshader v2.0, min. 128 MB RAM
Zvuková karta: jakákoliv standardní zvuková karta
Připojení k internetu: vyžadováno pro aktivaci a ověření licence. Licence je ověřována opakovaně v pravidelných intervalech.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Ashampoo Burning Studio
Nová licence:

469 Kč Ashampoo Burning Studio 21

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

367 Kč Ashampoo Burning Studio 21, UpgradeZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku