Produkt Počet kusů Cena s DPH

LANGMaster Angličtina ENGLISH IN ACTION - kompletní videokurzy (Licenční klíč)

Multimediální videokurzy jsou určené pro středně pokročilé a pokročilé studenty angličtiny. Jedná se o videokurzy pro počítač založené na rozhovorech se známými osobnostmi. Budete se učit anglicky s Nicolasem Cagem, Tomem Hanksem, Billem Gatesem, Stephenem Kingem, Kim Basingerovou nebo s britskou královskou rodinou.

Určeno pro:
Středně pokročilé
Pokročilé

Seznam titulů:

  • Businessmen & Politicians
  • Famous Writers
  • Film Stars
  • Pop Stars
  • The Royal Family

Popis produktu:
Na šesti CD-ROMech si spolu se členy britské královské rodiny a dalšími 18 známými osobnostmi ze světa filmu, populární hudby, politiky, podnikání a literatury nejen zlepšíte angličtinu a něco se naučíte, ale současně se i pobavíte.

Videokurzy jsou zaměřeny na poslech a porozumění mluvenému jazyku prostřednictvím živých videonahrávek pořízených britskou televizní stanicí SKY NEWS. Můžete si v nich procvičovat porozumění textu a v řadě cvičení zlepšovat svou angličtinu. Nechybí nácvik vlastního mluveného projevu a jeho srovnání s originálem, k dispozici jsou české překlady pomáhající dokonalému porozumění. Jsou výbornou přípravou na setkání s "opravdovou" angličtinou, ať již v rádiu a televizi, nebo v kontaktu s rodilými mluvčími.

BUSINESSMEN & POLITICIANS
V titulu "Businessmen & Politicians" budete studovat s politiky Billem Clintonem, Margaret Thatcherovou a Benazir Bhuttovou a s podnikateli Billem Gatesem a Peterem Sutherlandem.

FAMOUS WRITERS
V titulu "Famous Writers" budete studovat se známými spisovateli a spisovatelkami Stephenem Kingem, Jeffrey Archerem, Jackie Collinsovou a Jung Changovou.

FILM STARS
V titulu "Film Stars" budete studovat s herci a herečkami Tomem Hanksem, Nicolasem Cagem, Ralphem Fiennesem, Kim Basingerovou a Helenou Bonham-Carterovou.

POP STARS
V titulu "Pop Stars" budete studovat se zpěváky a hudebníky Rogerem Taylorem ze skupiny Queen, Markem Knopflerem, Joe Cockerem a se členy skupiny Genesis.

THE ROYAL FAMILY
V titulu "The Royal Family" budete studovat se členy britské královské rodiny - královnou a jejím manželem princem Philipem, princeznou Dianou a dalšími.

Hlavní rysy:
Založeno na autentických videonahrávkách s projevy, rozhovory a komentáři, cvičení na poslech, psaní, slovní zásobu, gramatiku a výslovnost, důraz na poslech a porozumění, rozpoznávání řeči, hlasové křivky, zajímavé informace o britské královské rodině, doplňkové on-line studium na Internetu, podrobné anglicko-české slovníčky použitých slov, náměty pro učitele, kompletní přepisy všech textů k videu a jejich překlady, vhodné pro individuální studium i pro použití ve skupinách.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku