Produkt Počet kusů Cena s DPH

LANGMaster Angličtina MILLENIUM LINE - interaktivní knihy a slovník (Licenční klíč)

LANGMaster Angličtina MILLENIUM LINE (Angličtina READERS + slovník) je vhodný jako doplněk k výuce angličtiny a je zaměřen především na čtení, poslech a slovní zásobu.Obsahuje celkem 13 CD-ROM pro začátečníky, mírně a středně pokročilé a anglický výkladový slovník. Jednotlivé kurzy jsou založené na knihách světově známých autorů.

Seznam titulů:

 • The Long Tunnel (John Milne)
 • The Garden (Elizabeth Laird)
 • Dangerous Journey (Alwyn Cox)
 • Rich Man Poor Man (T.C. Jupp)
 • The Stranger (Norman Whitney)
 • Room 13 and Other Ghost Stories (M.R. James)
 • The Picture of Dorian Gray (Oscar Wilde)
 • Riders of the Purple Sage (Zane Grey)
 • The Sign of Four (Sir Arthur Conan Doyle)
 • Dracula (Bram Stoker)
 • The Speckled Band and Other Stories (Sir Arthur Conan Doyle)
 • The Woman Who Disappeared (Philip Prowse)
 • Collins COBUILD Student's Dictionary

Popis produktu LANGMaster Angličtina MILLENIUM LINE:
Unikátní je vzájemná provázanost všech kurzů se slovníkem, jakož i atraktivní vzhled titulů a jednoduché ovládání snadno pochopitelné i pro počítačového začátečníka. Český manuál, nápověda a překlady anglických instrukcí vám pomohou se s programem rychle seznámit.

Místo nudných článků a nezáživných konverzací je naše metoda založena na použití knížek známých i méně známých autorů (Sir Arthur Conan Doyle, Zane Grey, Oscar Wilde aj.) upravených pro určitou jazykovou úroveň. Podle nálady a zájmů si můžete vybrat detektivní, dobrodružné, milostné, hororové a další příběhy. Místo pouhého čtení je základní aktivitou poslech textu namluveného anglickými rodilými mluvčími. Poslech lze jednoduše řídit - přehrávat jednotlivé věty i celé odstavce, rychle se vracet, opakovat. Aktivním způsobem si můžete procvičovat správnou výslovnost a rozšiřovat slovní zásobu a gramatiku. Interaktivní cvičení vám nabízejí obrázky, zvuk a automatické hodnocení včetně ukázání správné odpovědi.

Kurzy spolupracují s anglickým výkladovým slovníkem LANGMaster Collins COBUILD Student's Dictionary. Slovník obsahuje 40 000 výkladů a přes 30 000 příkladů použití. Vedle toho, že vám pomůže zjistit, co které slovíčko znamená, je jeho největším přínosem pro každého studenta angličtiny kompletní ozvučení všech hesel včetně příkladů použití slovíček v slovních spojeních a větách. Díky tomu je nepostradatelnou pomůckou při nácviku správné anglické výslovnosti. Samozřejmostí je jednoduché hledání slovíček a frází.

Slovíčka z kurzů a ze slovníku si můžete zaznamenávat do svého uživatelského slovníčku a pomocí metody RE-WISE se je naučit. Metoda RE-WISE vám pomůže rychle a efektivně rozšířit a upevnit slovní zásobu - neustále sleduje křivku zapomínání a na jejím základě plánuje další opakování.

Hlavní rysy:

 • KURZY
  Čtení, poslech, mluvení a psaní, kompletně namluveno anglickými rodilými mluvčími, 33 hodin zvuku, přes 1000 interaktivních cvičení a vice než 5 000 obrázků a 20 typů cvičení.
 • SLOVNÍK
  283 000 ozvučených slov, 50 hodin zvuku, 40 000 výkladů, 30 000 příkladů, všechna hesla namluvena anglickými rodilými mluvčími, vyhledávání podle slovíčka, některého jeho tvaru nebo fráze, metoda RE-WISE pro učení slovíček a frází

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku