Produkt Počet kusů Cena s DPH

LANGMaster Angličtina Zak’s WORDGAMES - slovní hry pro děti

LANGMaster Angličtina Zak’s WORDGAMES je interaktivní kurz je určen pro děti od 6 do 12 let. Čtyřiadvacet různých her je rozděleno podle obtížnosti do tří úrovní - od nejlehčí - dinosauři, přes čarodějnický středověk až po nejobtížnější kosmický věk.

Obsah balení:
1x CD-ROM
Uživatelská příručka

Popis produktu LANGMaster Angličtina Zak’s WORDGAMES:
Pomozte mimozemšťanovi Zakovi zachránit jeho planetu!
Ještě před tím, než se Zak narodil, ztroskotala na planetě Zemi kosmická loď, která Kolo poznání vezla. Po dlouhé době je tu právě Zak, aby zachránil svou planetu Zalphon tím, že ztracené části Kola poznání nalezne a přiveze je zpět na planetu Zalphon.

Jde o velmi těžké poslání a Zak ví, že to sám nezvládne. Můžete mu ale pomoci vy. Za každý ze čtyřiadvaceti různých úkolů, které úspěšně vyřešíte, získá Zak jednu část Kola poznání. Během plnění úkolů se budete pohybovat ve třech obdobích: nahlédnete do doby kamenné, středověku a do kosmického věku roku 3000.

Pomáhat Zakovi nebude jen namáhavý úkol, ale také skvělá zábava - v době kamenné budete krmit hladového tyranosaura nebo stěhovat pravěkou rodinu do nového domu. V temném středověku pomůžete sbalit na výlet rodině duchů. V roce 3000 na vás čeká příprava vesmírného pokoje pro hosty nebo výběr robota na určitou práci. Čtyřiadvacet různých her je rozděleno podle obtížnosti do tří úrovní - od nejlehčí dinosauři, přes čarodějnický středověk až po nejobtížnější kosmický věk.

Ale to není vše! Při pomáhání Zakovi se budete současně učit anglicky. Úkoly totiž budete plnit v angličtině. Aby to nebylo tak těžké, můžete používat Zakův palubní slovník, který obsahuje 2000 slov s výslovností, obrázky a českým překladem.

Učte se anglicky v graficky atraktivním prostředí čtyřiadvaceti her a pomozte kamarádovi Zakovi zachránit planetu Zalphon! Neváhejte a začněte s hledáním jednotlivých částí Kola poznání.

Hlavní rysy:
Zábavná výuka anglické slovní zásoby Výuka a opakování formou hry 3 úrovně obtížnosti Překladový slovníček použitých slov (2000 slov s výslovností a obrázky) Příručka s náměty pro rodiče a učitele Určeno především dětem ve věku 6 - 12 let.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku