Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ace Translator

Ace Translator je program k překládání textů.  Jeho technologie využívá k překladu online překladač. V současnosti pracuje s 65 jazyky včetně češtiny a všech evropských jazyků. Samozřejmostí jsou i rozšířené světové jazyky, ale program zvládá i vzácné  menšinové jazyky a mrvé jazyky (kompletní seznam naleznete na stránkách výrobce http://www.acetools.biz/ ). Prostředí programu je jednoduché, rozdělené do dvou oken. V jednom okně je originál a ve druhém překlad.

Program také obsahuje funkci text-to-speech (TTS), která umožňuje převod psaného textu do mluveného slova. Tato funce je podporována u 42 jazyků, opět včetně češtiny. Tento nástroj nejenže usnadní práci s textem, ale je vhodný i pro výuku výslovnosti. V současné verzi je délka textu k převodu do mluveného slova omezena na 100 znaků.

Pro používání programu je nutné mít připojení k internetu.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku