Produkt Počet kusů Cena s DPH

Slovník Microton Angličtina

Slovník Microton je překladatelský komplet, který obsahuje sadu pěti vynikajících nástrojů pro práci s anglickými nebo německými texty.

Najdete zde překladače Eurotran pro plně automatický překlad anglických nebo německých dokumentů a internetových stránek, poloautomatický oboustranný překladač Wordmaster, slovník Lexie uzpůsobený pro snadné vyhledávání neznámých výrazů na internetových stránkách a univerzálně použitelný překladový slovník Verdict.

Eurotran
Překladač Eurotran je softwarová aplikace pro rychlý a pohodlný překlad anglických či německcýh internetových stránek do češtiny.
Cílem  je zpřístupnit rozsáhlou doménu celosvětového internetu i lidem, kteří neovládají cizí jazyky. Překladač je dokonale propojen s internetovým prohlížečem, aby práce s ním byla co nejjednodušší.

Po nainstalování programu se na vpravo na ovládací liště prohlížeče objeví nová ikona s českou vlaječkou. Stačí pouhé kliknutí na tuto vlaječku a zabrazená anglická nebo německá stránka se na monitoru během několika okamžiků objeví v češtině. 

Wordmaster
Wordmaster je profesionální nástroj pro poloautomatický překlad anglických nebo německých textů do češtiny a obráceně. Od překladače Eurotran, který pracuje zcela automaticky, se liší především v tom, že jeho úkolem není samostatně vytvořit kompletní překlad ale spíše pomáhat uživateli při práci s cizojazyčným dokumentem. Očekává se tedy, že uživatel má alespoň základní znalosti cizího jazyka, s nímž bude pracovat.

Program obsahuje i rozsáhlý překladový slovník  čítající asi půl milionu překladových párů v každém jazyce.

Lexie
Lexie je překladový slovník optimalizovaný pro použití na internetových stránkách.  Velmi snadno se s ním pracuje. Stačí ukázat myší na neznámé slovo a jeho překlad se ihned objeví vedle něj v malém žlutém rámečku. Uživatel díky tomu vůbec nemusí odvádět pozornost očí od překládaného textu. 

Verdict
Slovník Verdict je univerzálně použitelný překladový slovník. Jeho okno má vertikální tvar a dá se napevno zaparkovat podél pravého okraje obrazovky. Okna ostatních aplikací se pak otevírají pouze do zbylého prostoru, díky čemuž se se slovníkem nikdy nepřekrývají a uživatel může vždy pohodlně pracovat jak s překládaným textem tak i s heslem zobrazeným ve slovníku

 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku