Produkt Počet kusů Cena s DPH

Landigo Premium, balíček jazyků 5v1, licence na 2 roky

Jedno předplatné můžete používat až na 5 zařízeních (PC, mobil i tablet)

Využijte speciální nabídku a pořiďte si balíček 5 jazyků za skvělou cenu 2000,- Kódy pro jazyky jsou nezávislé, takže se může učit cizí jazyk celá rodina a přátelé! 
 

Landigo je vytvořen, aby se učení jazyků stalo zábavou - učte se zábavnou a efektivní formou. Využijte čas třeba při cestě do práce a vyzkoušejte si cvičení. Po vaší odpovědi si můžete znovu přehrát zvuk kliknutím na správnou odpověď. Je dobré odpověď zopakovat nahlas, mnohem lépe si tak vše zažijete. Landigo funguje na většině současných tabletů a mobilů.

Používání je jednoduché - stačí kliknout na libovolné slovíčko a otevře se vám okno se slovníkem. Neznámé slovíčko si můžete poslat do svého účtu, abyste jej nezapomněli. Na konci kvízu se vám zobrazí přehled odpovědí. Chybné odpovědi se uloží do vašeho účtu
 
Klíčové vlastnosti Premium verze:
Celkem 8400 otázek ve cvičeních. Vše je přeloženo do češtiny, ozvučeno a s obrázky. Jedno předplatné můžete neomezeně používat až na 5 zařízeních (PC, mobil i tablet).
 
Landigo funguje na mobilech se systémem Android, iOS, na všech moderních tabletech a samozřejmě i na PC a MAC.
 
Všech 8400 kvízových otázek jsme pečlivě rozdělili do 5 úrovní obtížnosti od předzačátečníků po středně pokročilé. Na rozdělení jsme si dali opravdu záležet. Nebudete se učit nic, co je pro vás příliš jednoduché nebo naopak příliš obtížné.
 
Učení španělských slovíček - ve kvízu klikněte na jakékoli slovíčko, vyberte si obrázek a uložte si je do svého účtu. V Landigo Premium je neomezený účet pro vlastní slovíčka.
 
Svá slovíčka s obrázky a zvukem mám neustále u sebe.
  • Slovník zároveň prohledá všechny kvízy (ke slovíčku "playa" našel 32 kvízových otázek). Můžete si je uložit do svého neomezeného účtu.
  • Nalevo příkladové fotokvízy ke slovu playa. Napravo vlastní účet s vašimi kvízy.
  • Landigo Premium si pamatuje vaše chyby - otázky, ve kterých chybujete si Landigo Premium zapamatuje a uloží do vašeho neomezeného účtu.
  • Nalevo kvíz, ve kterém jste udělali chybu. Napravo ukázka účtu s vašimi chybami
Landigo Premium můžete používat na 5 zařízeních. Vše se ukládá na naše servery. Chyby, které uděláte při kvízech na PC, se vám po přihlášení objeví v mobilu a tabletu. Zařízení se nemusí nijak aktivovat (v jeden den nesmí být přihlášeno více než 5 zařízení či prohlížečů, limit se každý den obnovuje).  
Předplatné vám umožní přístup ke všem úrovním na Landigo Premium.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Landigo
Nová licence:

1 200 Kč Landigo Premium Angličtina, licence na 2 roky

1 200 Kč Landigo Premium Němčina, licence na 2 roky

1 200 Kč Landigo Premium Italština, licence na 2 roky

1 200 Kč Landigo Premium Španělština, licence na 2 roky

1 200 Kč Landigo Premium Francouzština, licence na 2 rokyZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku