Produkt Počet kusů Cena s DPH

Zeměpis ČR,Evropa,Svět

Programové dílo (dále jen program) pokrývá celý regionální zeměpis vyučovaný na základních a středních školách. Program je rozdělen na tři části: Svět, Evropa a ČR. Podrobnost zpracování jednotlivých částí světa kopíruje hloubku s jakou jsou jednotlivé země na školách probírány. Nejmenší pozornost je věnována cizím světadílům, větší pozornost patří Evropě a největší potom České republice.


Nosnou částí programu jsou mapy a práce s nimi. Na mapě každého světadílu je možno si procvičit polohopis jednotlivých států a měst, členitost povrchu a členitost pobřeží. Svou mapu má také každý evropský stát. Na nich si opět lze procvičit polohopis měst, pohoří, řek, ale také názvy různých evropských regionů a míst s historickým významem. Na mapách České republiky je možno procvičovat města, řeky, hraniční přechody, geomorfologické celky.

Území ČR je v programu rozděleno na regiony podle současného dělení na kraje.

Program uživateli zadává pojmy a úkolem uživatele je na slepé mapě kliknout do místa, které danému pojmu odpovídá. V jiném režimu program zvýrazní místo na mapě a úkolem uživatele je dané místo pojmenovat výběrem jedné z nabízených možností.

Kromě map program obsahuje řadu zeměpisných testů, křížovek a úkolů - např.spojování států s měnami, úředními jazyky, převažujícím náboženským vyznáním, ...

V oddílu věnovaném České republice lze najít i část věnovanou průmyslu.

Obtížnost otázek je odstupňována do tří úrovní: základní škola, střední škola, pro nadšence. Úroveň pro nadšence se setkává s nadšením především v řadách středoškoláků připravujících se na studium geografie na VŠ.

Při zkoušení je na obrazovce zobrazeno okno s průběžným hodnocením - celkový počet otázek, zbývající otázky, chybné odpovědi, procento úspěšnosti a průběžná známka. Zkoušení je možno kdykoli ukončit a vrátit se do úvodní nabídky.

Program vyznává systém okamžité zpětné vazby. V případě špatné odpovědi se žák ihned dozví správnou odpověď. Po ukončení zkoušení se objeví okno s rekapitulací chybných odpovědí. Učitel tedy může dodatečně posoudit jejich závažnost a v případě, že program využívá ke zkoušení svých žáků, upravit hodnocení.

Uživatel programu má také možnost nastavit známkovací stupnici a nadefinovat svou vlastní úroveň obtížnosti.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku