Produkt Počet kusů Cena s DPH

Visual Fox Pro 9.0

Visual FoxPro je vývojový prostředek na databázová řešení všech rozměrů. Silnou stránkou je databázové jádro nad lokálním kurzorem, těsná vazba mezi programovacím jazykem a daty. Dále mnoho efektivních zabudovaných nástrojů.
Visual FoxPro 9.0 je kompatibilní s předchozími verzemi. Datově zaměřený, objektový programovací jazyk poskytuje vývojářům prostředí k vytváření databázových aplikací určených pro stolní počítače, prostředí klient/server i web. Vývojáři mají bohatou výbavu nástrojů pro správu dat, ať se jedná o vytváření a správu tabulek v relační databázi (RDBMS), spouštění dotazů nad daty, programování nebo vytváření výstupních sestav.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku