Produkt Počet kusů Cena s DPH

C++Builder 2010 for Win32 - Professional s předplatným

C++Builder 2010 je jediné skutečné prostředí a aplikační rámec pro velice rychlý vývoj dobře udržovatelných aplikací pro Windows s grafickým uživatelským rozhraním v jazyce C++. C++Builder slučuje řadu výkonných nástrojů ANSI C++ s bohatou a rozšiřitelnou knihovnou komponent tak, aby s ním vývojáři byli schopni snadno a rychle dodávat výkonné grafické aplikace hladce pracující pod různými edicemi Windows a s různými databázovými systémy. Vizuální dvoucestné vývojové prostředí nástroje C++Builder pro rychlý vývoj aplikací je obohaceno o stovky vlastností pro zrychlení a zjednodušení vývoje vizuálních a datově intenzivních aplikací pro stolní počítače i pracovní stanice, interaktivní zařízení s dotykovými obrazovkami, stánkové a webové aplikace.

C++Builder Professional
C++Builder 2010 Professional je nástroj navržený pro vývojáře vytvářející výkonné aplikace pro stolní počítače a pracovní stanice. Aplikace mohou mít grafické uživatelské rozhraní, podporovat dotykové obrazovky a mohou (nebo nemusí) pracovat s daty lokálních databází. Mocná kombinace ANSI C++, VCL a možnost tvorby aplikací ve formě jediného souboru typu .exe v nástroji C++Builder Professional jej nejlépe předurčuje pro použití vývojáři v C++, kteří potřebují vytvářet a udržovat graficky bohatý "krabicový" software pro Windows, jehož výhodou je nezávislost na verzi Windows a schopnost provozu na všech verzích bez jakékoli úpravy. Hlavní vlastnosti C++Builder 2010 Professional zahrnují:

 • Lokální databázovou propojitelnost s daty InterBase®, Blackfish SQL a MySQL
 • Šíření Blackfish SQL zdarma na systémy s jedním uživatelem a maximálně 512 MB dat
 • VCL pro web s omezením na 5 propojení
 • Vizualizace kódu UML, poskytující vizuální reprezentaci zdrojového kódu pro jeho snazší pochopení

C++Builder Enterprise
C++Builder 2010 Enterprise je produkt navržený pro tvorbu bohatých, datově orientovaných grafických a webových aplikací typu klient/server nebo vícevrstvých, které hladce spolupracují se širokou škálou databázových serverů a datových zdrojů. Výkonná podpora heterogenních databázových serverů zabudovaná do C++Builder Enterprise je ideální pro aplikace provozovatelné s řadou databázových serverů od rozličných dodavatelů nebo pro tvorbu aplikací na klíč, které pracují s širokým spektrem databázových serverů. C++Builder Enterprise obsahuje vše z edice Professional plus následující vlastnosti pro tvorbu vícevrstvých databázových a webových aplikací:

 • Serverová propojitelnost s databázemi InterBase, Blackfish SQL, Firebird, MySQL, Microsoft SQL Server, Oracle, DB2, Informix a Sybase
 • Technologie DataSnap pro tvorbu vícevrstvých aplikací
 • Možnost zdarma šířit s aplikacemi databázi Blackfish SQL na systémech s 5 uživateli a do velikosti databáze 2 GB
 • VCL pro web bez omezení počtu propojení
 • Plné dvoucestné modelování v UML s podporou mnoha typů diagramů, synchronizací mezi modelem a kódem, tvorbou dokumentace a s návrhovými vzory

C++Builder Architect
C++Builder 2010 Architect je produkt navržený pro vývojáře v C++ a týmy vytvářející datově intenzivní vícevrstvé a/nebo webové aplikace s grafickým rozhraním pro rozsáhlé nebo složité podnikové databázové systémy. C++Builder Architect slučuje rychlý vývoj aplikací s důrazem na data a rychlou heterogenní propojitelnost s daty s bohatými možnostmi vizuálního datového modelování. Vývojáři s C++Builder Architect porozumí strukturám, naučí se je navrhovat a získávat maximum ze stávajících podnikových databází a datových struktur. C++Builder Architect obsahuje vše z edice Enterprise a k tomu ještě mocné možnosti modelování a návrhu databází:

 • Aplikace zpětného inženýrství, analýzy a optimalizace databází
 • Automatická tvorba databázového kódu z modelů pro dopředné inženýrství
 • Tvorba logických a fyzických modelů na základě informací vytažených z databází a skriptových souborů
 • Práci s dobře čitelnými diagramy, ve kterých je možno se snadno pohybovat<
 • Pokročilé možnosti porovnávání a slučování s obousměrným porovnáváním a slučováním modelů i databázových struktur

 

Co C++Builder obsahuje?

 

 1. C++Builder 2010 - je jediné prostředí jazyka C++ pro skutečně rychlý vývoj slučující řadu výkonných nástrojů C++ s bohatou a rozšiřitelnou knihovnou vizuálních komponent pro tvorbu bleskurychlých aplikací.
 2. ER/Studio 8.0 Developer Edition (plná licence je v C++Builder Architect, zkušební verze v C++Builder Pro/Ent) - ER/Studio pomáhá datovým architektům odhalit, dokumentovat a opakovaně používat datová aktiva a umožňuje snadno aplikovat zpětné inženýrství, analyzovat a optimalizovat stávající databáze.
 3. Blackfish SQL RAD Studio Edition - Blackfish SQL je výkonná transakční databáze s malými nároky na paměť a odpovídající normě SQL-92. C++Builder obsahuje software Blackfish SQL s licencí pro vývoj a šíření Blackfish SQL v jistých situacích zcela zdarma.
 4. InterBase SMP 2009 Developer Edition - InterBase SMP 2009 Developer Edition poskytuje vývojářům nejlepší databázi nezávislou na platformě pro tvorbu a testování databázových aplikací jak pro zabudování do aplikací, tak pro samostatné použití v malých a středních podnicích.
 5. InstallAware Express - InstallAware Express poskytuje nepřekonanou množinu vlastností, se kterými vytvoříte důmyslné instalace ve zlomku času, a to bez programování nebo znalosti skriptování.
 6. Partnerský Software - uživatelé C++Builderu mají přístup k řadě volných i zkušebních verzí nástrojů a komponent od technologických partnerů společnosti Embarcadero. Dostupné jsou buď na ISO otisku instalačního DVD nebo online na Embarcadero developer network.

Co obsahuje předplatné (podpora a údržba)?
Předplatné je možno zakoupit pouze s produktem. Poskytuje po dobu jednoho roku nárok na všechny upgrade a vyřešení daného počtu případů technické podpory. 

Kdo má nárok na cenu upgrade na C++Builder 2010?

 • Edice Professional - ceny upgrade jsou dostupné registrovaným vlastníkům edicí Professional verzí 2006-2009 produktů Borland Developer Studio, CodeGear RAD Studio, Delphi, Delphi Prism, C++Builder, Turbo. Jen do konce roku 2009 poskytneme i cenu upgrade pro majitele všech starších verzí, tedy 1 až 2005.
 • Edice Enterprise - ceny upgrade jsou dostupné registrovaným vlastníkům edicí Enterprise nebo Professional verzí 2006-2009 produktů Borland Developer Studio, CodeGear RAD Studio, Delphi, Delphi Prism a C++Builder. Jen do konce roku 2009 poskytneme i cenu upgrade pro majitele všech starších verzí, tedy 1 až 2005.
 • Edice Architect - ceny upgrade jsou dostupné registrovaným vlastníkům edicí Enterprise nebo Architect verzí 2006-2009 produktů Borland Developer Studio, CodeGear RAD Studio, Delphi, Delphi Prism a C++Builder. Jen do konce roku 2009 poskytneme i cenu upgrade pro majitele všech starších verzí, tedy 1 až 2005.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

C++Builder
Nová licence:

54 080 Kč C++Builder 10.3 Rio Professional

127 130 Kč C++Builder 10.3 Rio Enterprise

86 830 Kč C++Builder 10.3 Rio Enterprise, SMB

203 420 Kč C++Builder 10.3 Rio ArchitectZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku