Produkt Počet kusů Cena s DPH

Delphi 2010 for Win32 - Architect bez předplatného

Delphi 2010 je vývojářský nástroj, který používají milióny vývojářů na celém světě a který podporují tisíce dodavatelů komponent a přídavků. Delphi 2010 je přední prostředí pro rychlý vývoj aplikací s vysokým výkonem, zaměřených na koncové uživatele. Delphi slučuje moderní objektově orientovaný jazyk, bleskurychlou kompilaci do strojového kódu procesoru, heterogenní propojitelnost s daty všech vedoucích databázových systémů a bohatou nabídku hotových vizuálních komponent. Pomocí Delphi 2010 dodáte výkonné aplikace pro různé verze Windows a různé databázové systémy až pětkrát rychleji a s daleko menším úsilím či počtem vývojářů. Plně vizuální dvoucestné prostředí pro rychlý vývoj aplikací obsahuje stovky vlastností šetřících čas vývojářů, navržených tak, aby zjednodušily a zrychlily vizuální a datově intenzivní aplikace od kompilovaných programů s grafickým rozhraním pro běžné osobní počítače až po interaktivní aplikace využívající dotekových obrazovek, stánkové aplikace nebo databázové vícevrstvé webové aplikace a služby.

Delphi Professional
Delphi 2010 Professional je nástroj navržený pro vývojáře vytvářející výkonné aplikace pro stolní počítače. Aplikace mohou mít grafické uživatelské rozhraní, podporovat dotykové obrazovky a mohou (nebo nemusí) pracovat s daty lokálních databází. Schopnost nástroje Delphi 2010 Professional vytvářet rychlé aplikace pro Windows s bohatým grafickým rozhraním a ve formě jediného souboru typu .exe jej nejlépe předurčuje pro použití nezávislými dodavateli software. Tedy těm, kteří vytvářejí graficky bohatý "krabicový" software pro Windows, jehož výhodou je nezávislost na verzi Windows a schopnost provozu na všech verzích bez jakékoli úpravy. Hlavní vlastnosti Delphi 2010 Professional zahrnují:

 • Lokální databázovou propojitelnost s daty InterBase®, Blackfish™ SQL a MySQL
 • Šíření Blackfish SQL zdarma na systémy s jedním uživatelem a maximálně 512 MB dat
 • VCL pro web s omezením na 5 propojení
 • Vizualizace kódu UML, poskytující vizuální reprezentaci zdrojového kódu pro jeho snazší pochopení

Delphi Enterprise
Delphi 2010 Enterprise je produkt navržený pro tvorbu bohatých, datově orientovaných grafických a webových aplikací typu klient/server nebo vícevrstvých, které hladce spolupracují se širokou škálou databázových serverů a datových zdrojů. Výkonná podpora heterogenních databázových serverů zabudovaná do Delphi Enterprise je ideální pro aplikace provozovatelné s řadou databázových serverů od rozličných dodavatelů nebo pro tvorbu aplikací na klíč, které pracují s širokým spektrem databázových serverů. Delphi Enterprise obsahuje vše z edice Professional plus následující vlastnosti pro tvorbu vícevrstvých databázových a webových aplikací:

 • Serverová propojitelnost s databázemi InterBase, Blackfish SQL, Firebird, MySQL, Microsoft SQL Server, Oracle, DB2, Informix a Sybase
 • Technologie DataSnap pro tvorbu vícevrstvých aplikací
 • Možnost zdarma šířit s aplikacemi databázi Blackfish SQL na systémech s 5 uživateli a do velikosti databáze 2 GB
 • VCL pro web bez omezení počtu propojení
 • Plné dvoucestné modelování v UML s podporou mnoha typů diagramů, synchronizací mezi modelem a kódem, tvorbou dokumentace a s návrhovými vzory

Delphi Architect
Delphi 2010 Architect je produkt navržený pro vývojáře a týmy vytvářející datově intenzivní vícevrstvé a/nebo webové aplikace s grafickým rozhraním pro rozsáhlé nebo složité podnikové databázové systémy. Delphi Architect slučuje rychlý vývoj aplikací s důrazem na data a rychlou heterogenní propojitelnost s daty s bohatými možnostmi vizuálního datového modelování. Vývojáři s Delphi Architect porozumí strukturám, naučí se je navrhovat a získávat maximum ze stávajících podnikových databází a datových struktur. Delphi Architect obsahuje vše z edice Enterprise a k tomu ještě mocné možnosti modelování a návrhu databází:
* Aplikace zpětného inženýrství, analýzy a optimalizace databází
* Automatická tvorba databázového kódu z modelů pro dopředné inženýrství
* Tvorba logických a fyzických modelů na základě informací vytažených z databází a skriptových souborů
* Práci s dobře čitelnými diagramy, ve kterých je možno se snadno pohybovat
* Pokročilé možnosti porovnávání a slučování s obousměrným porovnáváním a slučováním modelů i databázových struktur

Co Delphi obsahuje?

 • Delphi 2010 – Delphi 2010 je přední rapidní aplikační vývojové prostředí pro Windows umožňující snadno a rychle dodávat výkonné aplikace pro mnoho různých verzí Windows a mnoho databázových platforem.
 • ER/Studio 8.0 Developer Edition (plná licence je v Delphi Architect, zkušební verze v Delphi Pro/Ent) – ER/Studio pomáhá datovým architektům odhalit, dokumentovat a opakovaně používat datová aktiva a umožňuje snadno aplikovat zpětné inženýrství, analyzovat a optimalizovat stávající databáze.
 • Blackfish SQL RAD Studio Edition – Blackfish SQL je výkonná transakční databáze s malými nároky na paměť a odpovídající normě SQL-92. Delphi obsahuje software Blackfish SQL s licencí pro vývoj a šíření Blackfish SQL v jistých situacích zcela zdarma.
 • InterBase SMP 2009 Developer Edition – InterBase SMP 2009 Developer Edition poskytuje vývojářům nejlepší databázi nezávislou na platformě pro tvorbu a testování databázových aplikací jak pro zabudování do aplikací, tak pro samostatné použití v malých a středních podnicích.
 • InstallAware Express – InstallAware Express poskytuje nepřekonanou množinu vlastností, se kterými vytvoříte důmyslné instalace ve zlomku času, a to bez programování nebo znalosti skriptování.
 • Partnerský software – uživatelé Delphi mají přístup k řadě volných i zkušebních verzí nástrojů a komponent od technologických partnerů společnosti Embarcadero. Dostupné jsou buď na ISO otisku instalačního DVD nebo online na Embarcadero developer network.

Co obsahuje předplatné (podpora a údržba)?
Předplatné je možno zakoupit pouze s produktem. Poskytuje po dobu jednoho roku nárok na všechny upgrade a vyřešení daného počtu případů technické podpory.

Kdo má nárok na cenu upgrade na Delphi 2010?

 • Edice Professional – ceny upgrade jsou dostupné registrovaným vlastníkům edicí Professional verzí 2006-2009 produktů Borland Developer Studio, CodeGear RAD Studio, Delphi, Delphi Prism, C Builder, Turbo. Jen do konce roku 2009 poskytneme i cenu upgrade pro majitele všech starších verzí, tedy 1 až 2005.
 • Edice Enterprise – ceny upgrade jsou dostupné registrovaným vlastníkům edicí Enterprise nebo Professional verzí 2006-2009 produktů Borland Developer Studio, CodeGear RAD Studio, Delphi, Delphi Prism a C Builder. Jen do konce roku 2009 poskytneme i cenu upgrade pro majitele všech starších verzí, tedy 1 až 2005.
 • Edice Architect – ceny upgrade jsou dostupné registrovaným vlastníkům edicí Enterprise nebo Architect verzí 2006-2009 produktů Borland Developer Studio, CodeGear RAD Studio, Delphi, Delphi Prism a C Builder. Jen do konce roku 2009 poskytneme i cenu upgrade pro majitele všech starších verzí, tedy 1 až 2005.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Delphi
Nová licence:

54 080 Kč Delphi 10.3 Rio Professional

127 130 Kč Delphi 10.3 Rio Enterprise

86 830 Kč Delphi 10.3 Rio Enterprise, SMB

203 420 Kč Delphi 10.3 Rio ArchitectZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku