Produkt Počet kusů Cena s DPH

ReSharper Ultimate, personal licence, předplatné na 1 rok

Licencování:
Komerční licence: licence pro organizace a podnikatelské subjekty. Licence jsou zakoupeny společností a mohou být používány jednotlivcem v rámci této organizace.
Personal licence: licence pro soukromé osoby, které si licenci zakoupí výhradně pro vlastní potřebu. Osobní licence nesmějí být zakoupeny, vráceny nebo jakýmkoli způsobem financovány společnostmi.

ReSharper je přední produktivní nástroj pro .NET vývojáře, který plně integruje s produktem Microsoft Visual Studio pro zlepšení kódu napsaného v C #, VB.NET, ASP.NET, ASP.NET MVC, JavaScript, CSS, HTML, XML, nebo XAML.
 
ReSharper rozšiřuje Visual Studio díky více než 1700 kontrolám kódu pro C #, VB.NET, ASP.NET, JavaScript, TypeScript a další technologie. Pro většinu kontrol poskytuje ReSharper rychlé opravy s cílem zlepšit kód.
 
ReSharper průběžně kontroluje kvalitu kódu .NET na chyby a nepořádek, podporuje osvědčené vývojářské postupy s globálním a místním refaktorováním kódu, pomáhá prozkoumat základy kódu pomocí výkonných navigačních a vyhledávacích funkcí.
 
Klíčové vlastnosti produktu ReSharper:
 • Analýza kvality kódu
 • Eliminace chyb a nepořádku v kódu
 • Bezpečná změna základny kódu
 • Pomocníci úpravy kódu
 • Dodržování norem kódování 
Pokud uvedené vlastnosti nestačí, existují další oblasti, kde ReSharper pomáhá uživatelům produktu Visual Studio, jako je například vytváření společného kodexu, rozšiřitelných šablon kódu a souborů, asistence internacionalizace, diagramy k vizualizaci projektu a typu závislosti, či unit testy.
 
Co je nového ve verzi ReSharper 9:
 • Podpora pro Visual Studio 2015 Preview při zachování kompatibility s Visual Studio 2010, 2012 a 2013. Menší aktualizace produktu ReSharper bude k dispozici, jakmile se Visual Studio 2015 dostane na trh.
 • Podpora pro C # 6.0. I když finální sada funkcí pro C # 6.0 ještě není zveřejněna, ReSharper 9 již poskytuje podporu pro nové jazykové konstrukce, jako jsou static usings a exception filters. 
 • Nové navigační funkce, včetně “Go to Action“, která umožňuje hledat konkrétní akci pomocí legendární zkratky Alt + Enter a „Navigate“ pro zobrazení možnosti API pro nalezení všech metod, které jsou schopné vrátit určitý typ.
 • Podpora regulárních výrazů při dokončování kódu pro zástupné znaky a skupiny regulárních výrazů, zvýraznění chyb, rychle opravy a samostatný regulární výraz Validation Utility.
 • Oprava ve vylepšeních rozsahu odstraňuje nadbytečné kvalifikace, opravuje pojmenování nebo odebírá regiony v rámci celého řešení. ReSharper je nyní schopen prohlédnout kód ve vašem řešení a vytvářet vhodné importy pro všechny typy, včetně metod rozšíření.
 • Diagram typu závislostí, který pomáhá zjistit, který kód závisí na konkrétním typu, a jaký typ závisí sám na sobě.
 • Nové refaktorování JavaScriptu a TypeScriptu a další vylepšení, které zahrnují řadu nových rychlých oprav k pokrytí více než 270 různých typů chyb, nové živé šablony pro běžné TypeScript subjekty, a nové možnosti generování kódu.
 
Verze Ultimate
ReSharper Ultimate je licence, která kombinuje všechny jednotlivé nástroje JetBrains .NET. Každá licence ReSharper Ultimate umožňuje jednomu vývojáři používat ReSharper, ReSharper C ++, dotCover, dotTrace a dotMemory.

Jednotná údržba
ReSharper Ultimate vždy zahrnuje 1-roční předplatné zdarma, které je zahrnuté do všech obsažených produktů. Umožňuje upgrade na jakoukoliv novou verzi zdarma v rámci jednoho roku po zakoupení.
 
Chcete-li licenci pro svou osobní potřebu, a jste jediná osoba, která plánujete používat tuto licenci, pak Personal License je přesně pro vás. Personal licence jsou nepřenosné, a nejsou k dispozici pro společnosti.

Systémové požadavky produktu ReSharper 9:
Procesor: min. Intel Core 2 Duo 2GHz
Paměť: min. 4Gb, doporučováno 6Gb a více
Volný prostor na pevném disku: 175 Mb
Operační systém (32-bit OS není doporučován kvůli nedostatečnému výkonu!):
 • Microsoft Windows XP SP3 (nedoporučuje se)
 • Microsoft Windows Vista (nedoporučuje se)
 • Microsoft Windows Server 2008 (nedoporučuje se)
 • Microsoft Windows 7
 • Microsoft Windows Server 2012
 • Microsoft Windows 8
 • Microsoft Windows 8.1
 • Microsoft Windows 10 Preview
Instalace Visual Studio ve verzi:
 • Microsoft Visual Studio 2015
 • Microsoft Visual Studio 2013 Update 4
 • Microsoft Visual Studio 2012 Update 3
 • Microsoft Visual Studio 2010 SP1
Poznámka: ReSharper nepracuje s edicí Microsoft Visual Studio Express, ale funguje s Visual Studio Professional a vyššími edicemi. ReSharper 9 pracuje s Visual Studio 2013 Community Edition. 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

ReSharper
Nová licence:

4 102 Kč ReSharper personal licence, předplatné na 1 rok

8 673 Kč ReSharper komerční licence, předplatné na 1 rok

2 816 Kč ReSharper C++ personal licence, předplatné na 1 rok

5 622 Kč ReSharper C++ komerční licence, předplatné na 1 rok

11 138 Kč ReSharper Ultimate, komerční licence, předplatné na 1 rok

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

2 322 Kč ReSharper C++ personal licence, obnova na další 1 rok

4 637 Kč ReSharper C++ komerční licence, obnova na další 1 rok

3 184 Kč ReSharper personal licence, obnova na další 1 rok

7 154 Kč ReSharper komerční licence, obnova na další 1 rok

3 669 Kč ReSharper Ultimate, personal licence, obnova na další 1 rok

9 186 Kč ReSharper Ultimate, komerční licence, obnova na další 1 rokZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku