Produkt Počet kusů Cena s DPH

CoffeeCup FireStarter

CoffeeCup Firestarter je rychlou a snadnou cestou jak vytvářet Flashové efekty pro vaše webové stránky. Dokáže rychle vytvořit komplexní efekty jak pro text, tak pro jakoukoliv grafiku. Můžete vytvářet intra, navigační systémy, grafická loga ... prostě co chcete!

Firestarter má zabudováno přes 50 efektů, kolekci zajímavých mp3 zvuků, zabudovaný zvukový editor pro tvorbu plynulých přechodů, ozvěn a mnoho dalšího. Vše je integrováno v atraktivním a přehledném designu. Ovládání Firestarteru je extrémně jednoduché, ale jeho prostřednictvím můžete vytvářet neomezené kombinace efektů.

Další zajímavé funkce:

  • SWF soubory jsou o 80 % menší
  • umožněn import animovaných GIFů a všech ostatních oblíbených grafických formátů
  • automatický převod z mp3 do Wavu pro rychlejší načítání
  • export do formátu Macromedia Flash? (.swf)
  • zabudovaný FTP klient pro upload
  • generátor HTML kódu

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku