Produkt Počet kusů Cena s DPH

Xara Menu Maker 1.1

Nástroj pro snadnou tvorbu vysoce kvalitních hierarchických DHTML menu nabídek a navigačních lišt profesionálního vzhledu pro Vaše webové stránky.

Pomocí jednoduchého uživatelského prostředí si tak nadefinujete texty, které se mají v menu objevovat a přitom si můžete zvolit vzhled z více než již 250 předvytvořených rafických návrhů. Nepotřebujete tedy žádné designerské schopnosti - stačí si jen definovat obsah a vše vložit do zbytku stránky.

Program podporuje integraci s populárními editory Dreamweaver a FrontPage.

Nejnovější verze přináší:

 • Rozšířená podpora prohlížečů. Vedle IE 5+ a NN6+, nyní podporuje i prohlížeče Opera 7 +, Mozilla a Safari (Mac).
 • Integrace s nejnovějšími verzemi FrontPage a Dreamweaver. Podporuje nyní FrontPage 2000 - 2003, Dreamweaver 3, 4, MX, MX 2004 a Ultradev.
 • 23 nových návrhů NavBar, každý ve více variantách. Celkem tedy 55 nových NavBar šablon.
 • Multilicence:

  Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


  Zákaznická linka

  481 001 000
  každý pracovní den 8:00 - 17:00
  Kontaktní formulář

  Akce


  Výhody nákupu na SW.cz

  Proč nakupovat software u sw.cz?

  Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

  Možnosti platby


  Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


  E-shop roku


  SW.cz na Facebooku