Produkt Počet kusů Cena s DPH

Adobe Creative Suite 4 Web Standard WIN ENG Upgrade z STUDIO/WB

Sada Adobe® Creative Suite® 4 Web Standard nabízí základní nástroje pro tvorbu, vývoj a údržbu webových stránek a interaktivního a mobilního obsahu.

Webová stránka dne
Odesláním svých projektů získáte příležitost zapojit se do programů společnosti Adobe, jako jsou Webová stránka dne a další programy úspěšných zákazníků.
Online služby
Nové online služby umožňují vyhledat nápovědu komunity, sdílet obrazovku s kolegy nebo klienty, získat barevnou inspiraci a snadno spravovat obsah webu.
Adobe TV
Prostřednictvím Adobe TV se dostanete ke zdroji. Získáte přehled o novinkách na kanále pro návrháře a vývojáře.
Skupiny uživatelů Adobe
Ať již patříte mezi návrháře, ostřílené vývojáře nebo právě začínáte, skupiny uživatelů Adobe poskytují fórum podpory a technologie pro webové profesionály všech úrovní.

Verze Premium obsahuje navíc:
Photoshop CS4 Extended
Illustrator CS4
Acrobat 9 Pro
Soundboot

Adobe Creative Suite 4 Web standard obsahuje:

Dreamweaver CS4
Dreamweaver patří mezi celosvětově nejpopulárnější programy pro profesionální tvorbu a úpravu webových stránek a aplikací. Nabízí podporu nejnovějších standardů, bezkonkurenční kombinaci nástrojů a funkcí pro návrh webových stránek, vývoj dynamických aplikací i přímou práci s kódem.
Flash CS4 Proffesional
Flash představuje světový standard pro tvorbu atraktivních prezentací pro web, stolní PC a mobilní zařízení. Pomocí tohoto programu můžete vytvořit extrémně malé, ale přitom dynamické a plně interaktivní multimediální prezentace a aplikace, spustitelné ve všech nejpoužívanějších internetových prohlížečích a operačních systémech včetně přenosných zařízení.
Fireworks CS4
Profesionální nástroj od společnosti ADOBE, který je určený především pro editaci bitmapové grafiky a ideální pro tvorbu grafiky pro web. Fireworks obsahuje mimo jiné také speciální nástroje pro tvorbu krátkých animací, tlačítek nebo navigačních lišt pro webové stránky.
Contribute CS4
Software Adobe® Contribute® CS4 umožňuje uživatelům společně psát, kontrolovat a publikovat webový obsah při zachování integrity webu – bez učení jazyka HTML.

Verze Premium dále navíc obsahuje:

Photoshop CS4 Extended
Adobe Photoshop je světovým standard pro editaci bitmapový obrázků v nejvyšší kvalitě. Oceníte jej nejen při úpravě fotografií, ale také při tvorbě zcela nových obrázků. Adobe Photoshop je také ideální pro tvorbu webové grafiky, dokáže rozřezat obrázek a exportovat do HTML, ...
Illustrator CS4
Adobe Illustrator je nástroj pro každého, kdo potřebuje vizuálně vyjádřit myšlenky tiskem, na Webu a v jakémkoliv jiném médiu.
Acrobat 9 Pro
Produkty z rodiny Adobe Acrobat vám umožní pomocí standardu PDF (Portable Document Format) sdílet snadno a rychle vaše dokumenty s kýmkoli kdekoliv na světě. Vytvářejte a vyměňujte dokumenty, shromažďujte a porovnávejte komentáře, upravujte zabezpečení dokumentů pro snadnou a spolehlivou distribuci dokumentů Adobe PDF.
Soundboot CS4
Software Adobe® Soundbooth® CS4 poskytuje návrhářům webových stránek, editorům videa a dalším tvůrčím pracovníkům nástroje pro vytváření a zdokonalování zvuku, úpravy hudby, přidávání zvukových efektů a mnoho dalších funkcí.

Obě verze pak dále obsahují aplikace a služby pro sdílení

Adobe Bridge CS4
Adobe Device Central CS4
Version Cue CS4

Upgrade ze Studia MX 2004, Studia 8 a Web Bundle.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku