Produkt Počet kusů Cena s DPH

Basic Web Editor

Velmi výkoný nástroj pro tvorbu www, který ocení zejména zkušenější uživatelé. Program v sobě integruje funkce pro snadné sestavování kódu nejen jazyka HTML, ale dnes již běžně používaných CSS stylů a jazyka Javascript. Program má určité odlišnosti proti svým vrstevníkům a to zejména v ovládání (přepínání jednotlivých funkcí,...). Tyto odlišnosti jsou poměrně těžko popsatelné a je nutno si patřičně vyzkoušet. Zajímavé je pravý sloupec základního rozhraní programu, který obsahuje vylistované html tagy pro jejich snadnou a rychlou aplikaci. Po kliknutí na příslušný tagový znak Vám vyběhne okno, kde je možné nastavit všechny další parametry příkazu.

Pro práci s jazykem javascript je integrována široká paleta základních scriptů (rozlišení prohlížeče, rollover,...), které se aplikují pomocí wizardů. Podobně se aplikujíc i CSS. Po vybrání oblasti stylů (tzn. např. úpravy fontů, pozadí, apod.) vám vyběhne okno, v které můžete provést nastavení všech parametrů dané příkazové sady. Zajímavou, ale dnes již samozřejmě poměrně rozšířenou funkcí je správa projektů, které umožní udržet kontrolu nad celistvostí Vaší práce.

Program samozřejmě v sobě obsahuje většinu již známých funkcí a zde jsou uvedeny spíše ty ne zcela obvyklé. Za negativní se dá považovat absence některých základních klávesových zkratek jako je např. Ctrl + O apod.Jinak je program určitě srovnatelný se známnějšími kolegy a za vyzkoušení určitě stojí.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku