Produkt Počet kusů Cena s DPH

Pop-Up menu creator Domácí uživatel

Další program, který vám má ulehčit tvorbu standardních objektů ve vašich www stránkách. Tento vytváří víceúrovňová menu ve struktuře, kterou si zvolíte, a také podle vašich vizuálních představ.

Přidávání prvků do stromové struktury je velmi snadné a editace konečné grafické podoby umožňuje úpravu prakticky všeho - barvy pozadí, zvýraznění aktivního odkazu, průhlednost, speciální efekty, atd. K dispozici je také mnoho přednastavených stylů.

Při editaci všech nastavení máte ihned k dispozici reálný náhled a perličkou je validátor odkazů, který si poradí i s relativními odkazy.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku