Produkt Počet kusů Cena s DPH

Selteco Alligator Flash Designer

Pomocí programu Selteco Alligator Flash Designer můžete vytvářet menu, bannery, butony, prezentace, intra či interaktivní animace ve formátu Flash pro vaše webové stránky.

Pro ovládání aplikace nejsou vyžadovány velké zkušenosti s tímto formátem. Můžete tak rozpohybovat vaše obrázky, text nebo různé tvary a vytvářet tak Flash animaci, ke které můžete přidat hudbu či video a aplikovat různé přechodové efekty.

Aplikace nabízí více než 130 integrovaných animačních efektů jako je přechod, přiblížení, otočení atd. Program obsahuje základní editační nástroje k modifikaci obrázku, zmenšení, přidání objektů atd. V náhledovém okně přesně vidíte, jak bude vypadat animace po tom, co jí uložíte. Dále můžete přidávat zvuk ve formátu MP3a WAV..
Aplikace umožňuje export včetně nezbytného HTML kódu pro umístění na web.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku