Produkt Počet kusů Cena s DPH

Expression Studio Ult 4 ENG

Microsoft Expression 4:

  • Expression Web
  • Expression Design
  • Expression Blend
  • Expression Encoder

Produkty řady Microsoft Expression jsou profesionální nástroje pro design grafických a interaktivních softwarových prvků, které poskytují velkou sílu a flexibilitu při tvorbě pokročilých prvků i aplikací. Jsou určeny pro programátory, grafiky a 3D designéry aplikací hledající způsob, jak zrychlit návrh a design interaktivního uživatelského prostředí pro web i platformy Windows včetně Windows Phone 7. Kompatibilita mezi nástroji navzájem a spolupráce s produktem Microsoft Visual Studio 2010 zvyšuje efektivitu práce i na složitých projektech.

Microsoft Expression 4 se komerčně dodávají ve čtyřech variantách a každý z produktů obsahuje různé specializované nástroje.

Porovnání verzí! 

 

Microsoft Expression Design přináší to nejlepší ze světa vektorové a bitové grafiky a spojuje vše do jednoho prostředí. Potřebujete udělat vektorové tlačítko popsané v XAML do Windows 7 a zároveň bitmapové na web? Žádný problém, závisí to pouze na vaší kreativitě.

Microsoft Expression Encoder umožňuje kódování a upravování video souborů, jejich přípravu pro přímý streaming promocí Windows Media Serveru, obsaženého v každém Windows Serveru. Přímo z prostředí Expression Encoderu lze exportovat videa se Silverlight přehrávačem a ukládat je přímo na web. Podporuje snímání obrazovky a live streaming videa pomocí sítě. V profesionální komerční verzi umožňuje kódovat do High profile H.264 nebo VC-1, podporuje Dolby Digital a IIS Live Smooth Streaming včetně volitelného DRM.

Microsoft Expression Blend vám pomůže vytvořit moderní, visuálně nádherné aplikace s interaktivní podporou a multimédii i 3D zobrazením. Uživatelům se budou líbit aplikace pro Windows nebo Silverlight, ale vás ještě více zaujme flexibilní a produktivní grafické/vývojové prostředí pro jejich tvorbu a možnost importu souborů Adobe Photoshop.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku